Car Audio » Subwoofer + wzmacniacz audi a4 b6 sedan
Odpowiedz do tematu
 Subwoofer + wzmacniacz audi a4 b6 sedan
Witam wszystkich serdecznie !
Niedawno stałem się posiadaczem audi a4 b6 sedan 2002 1.9 tdi. . Jednak auto posiada jednie głośniki z przodu i nieoryginalne radio, ost. kupiłem nowe firmy JVC. Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna głośników na tył, jednak czekałem aż zrobi się ciepło, żebym mógł spokojnie rozebrać drzwi. Dodatkowo myślę o zakupie oryginalnego subwoofera i wzmacniacza w pułkę ( sprawdzałem i żadnych kabli niestety nie ma, ale to najmniejszy z problemów). Chciałbym się również zapytać czy do tylnych głośników na pewno będą przewody i czy średnica jest równa 16, bo tak wyczytałem na innych forach, ale pojawiały się też opinie o 13, ale 16 przeważała. Stąd moje pytania, czy daje to jakiś efekt i się opłaca? Koszty nie są wysokie sub + wzmacniacz na allegro to koszt około 180 zł + głośniki około 100 zł. Liczę na opinie.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
uwazam,że osiągniesz najlepszy efekt instalując BOSE z oryginalnym radiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aha, no chciałbym spróbować na początku zobaczyć jak to będzie po radyjkiem, który nabyłem. Mam też pytanie czy ten wzmacniacz od subwoofera jest też na tylne głośniki, bo tak wyczytałem na niektórych forach, że tyle głośniki potrzebują go ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli Audi nie było wyposażone w oryginalne radio, to instalacji również nie będzie. Będziesz musiał dołożyć przewody głośnikowe.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa