Elektryka i elektronika » "strzelanie" w g³osnikach
Odpowiedz do tematu
 "strzelanie" w g³osnikach
Od kilku tygodni mam mam takie dziwne trzaski w g³o¶nikach. Nie szum tylko co¶ jak by strzelanie. Jest to i na w³±czonym silniku i na wy³±czonym. Non stop takie stuki i o tym samej g³o¶no¶ci. Niezale¿nie czy s³ucham muzy, jadê czy stoi.
Mia³ kto¶ taki przypadek? Co to mo¿e byæ? Masa. przebicie, od radia mo¿e wzmacniacza?

A cha i z minimalnym opó¼nieniem ale jednak zapala mi siê prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywi¶cie na FIS zaraz krzyk, ¿e jest przepalona ¿arówka. ¯arówki s± ok tylko z opó¼nieniem w³±cza siê prawy przód.
8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie pytaj sk±d tylko sprawd¼ czy w okolicy wzmacniacza nie pojawi³a siê woda. Sprawd¼ równie¿ czy sa dobrze wpiête wszystkie wtyczki ze ¶wiat³owodami.
Temat kierunkowskazów by³ juz poruszany na forum.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W baga¿niku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzê wtyczki.

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bunga bunga napisa³/a:
W baga¿niku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzê wtyczki.

8-)

Sprawdzenie samego wzmacniacza te¿ nie zaszkodzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy móg³bym prosiæ o nr dwóch czê¶ci:

przeka¼nik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?

Z góry dziêkujê

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bunga bunga napisa³/a:
Czy móg³bym prosiæ o nr dwóch czê¶ci:

przeka¼nik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?

Z góry dziêkujê

8-)
a czy móg³bym prosiæ aby¶ nie za¶mieca³ tematu nie zwi±zanego z Twoim pytaniem?

Z góry dziekujê

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
"A cha i z minimalnym opó¼nieniem ale jednak zapala mi siê prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywi¶cie na FIS zaraz krzyk, ¿e jest przepalona ¿arówka. ¯arówki s± ok tylko z opó¼nieniem w³±cza siê prawy przód.
8-) "

A czy mogê prosiæ o czytanie tematów od pocz±tku?

8-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pe³na wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa