"strzelanie" w g³osnikach
Od kilku tygodni mam mam takie dziwne trzaski w g³o¶nikach. Nie szum tylko co¶ jak by strzelanie. Jest to i na w³±czonym silniku i na wy³±czonym. Non stop takie stuki i o tym samej g³o¶no¶ci. Niezale¿nie czy s³ucham muzy, jadê czy stoi.
Mia³ kto¶ taki przypadek? Co to mo¿e byæ? Masa. przebicie, od radia mo¿e wzmacniacza?
A cha i z minimalnym opó¼nieniem ale jednak zapala mi siê prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywi¶cie na FIS zaraz krzyk, ¿e jest przepalona ¿arówka. ¯arówki s± ok tylko z opó¼nieniem w³±cza siê prawy przód.
Nie pytaj sk±d tylko sprawd¼ czy w okolicy wzmacniacza nie pojawi³a siê woda. Sprawd¼ równie¿ czy sa dobrze wpiête wszystkie wtyczki ze ¶wiat³owodami.
Temat kierunkowskazów by³ juz poruszany na forum.
W baga¿niku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzê wtyczki.
| bunga bunga napisa³/a: |
W baga¿niku i w okolicach wzmacniacza na pewno jest sucho. Sprawdzê wtyczki.
|
Sprawdzenie samego wzmacniacza te¿ nie zaszkodzi.
Czy móg³bym prosiæ o nr dwóch czê¶ci:
przeka¼nik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?
Z góry dziêkujê
| bunga bunga napisa³/a: |
Czy móg³bym prosiæ o nr dwóch czê¶ci:
przeka¼nik kierunkowskazów i awaryjnych w 4E 05 BHT?
Z góry dziêkujê
|
a czy móg³bym prosiæ aby¶ nie za¶mieca³ tematu nie zwi±zanego z Twoim pytaniem?
Z góry dziekujê
"A cha i z minimalnym opó¼nieniem ale jednak zapala mi siê prawy przedni kierunkowskaz.
Oczywi¶cie na FIS zaraz krzyk, ¿e jest przepalona ¿arówka. ¯arówki s± ok tylko z opó¼nieniem w³±cza siê prawy przód.

"
A czy mogê prosiæ o czytanie tematów od pocz±tku?