roletka v'8 tylnia szyba??
witam Pasjonatów
ma moze ktos zdjecia tylniej roletki do v'ki??
i jest moze jakas elektroniczna wersja?? jakies zdjecia? jak to wyglada i dziele??
dziekuje
Re: roletka v'8 tylnia szyba??
| jimv8 napisał/a: |
witam Pasjonatów
ma moze ktos zdjecia tylniej roletki do v'ki??
i jest moze jakas elektroniczna wersja?? jakies zdjecia? jak to wyglada i dziele??
dziekuje |
ja mam elektryczna rolete u siebie. niestety nie dysponuje na chwile obecna zdjeciami bo auto jest w polsce
sterowanie masz na konsoli w z reguly obok podgrzewania prawego fotela. dziala na zasadzie dwóch ramion opadajacych ku sobie. Inaczej nie potrafie Ci tego wyjasnic
od dolu/ z gory wysuwajace sie??
ja mam mechaniczna...
ogolnie to mam problem z podsufitka ktora nie dolega do samego konca i pas maskujacy nie siega. musze to jakos wymyslec zeby to mialo sens i ladnie wygladalo.
[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 15:42 ]
rowniez marzy mi sie szklany szyber,,,
pólka tylna jest nieco inna i po zlozeniu calosc schowana jest w pólce tak,ze widac tylko niewielka szczeline.
| jimv8 napisał/a: |
| rowniez marzy mi sie szklany szyber,,, |
jak juz przerabiac szyber to tylko na solara
solara ?? opowiadaj
ostatnio mialem okazje jechac peugeotem 306sw z solarem,,,,,cos wspanialego
| jimv8 napisał/a: |
| solara ?? opowiadaj |
z tego co wiem to wymiary sie nie zgadzaja...
Więc tak... Mi też się marzył szklany dach, ale ..... do Vki takiego nie zrobili. W tych latach szklane robiono tylko do Coupe który jest deko szerszy i oczywiście nie podejdzie. Gdybyś miał C4 to nie ma problemów z przełożeniem, ale masz V8 więc nie ma tematu.
Co do rolety tylnej szyby, to były dwie wersje standardowa i elektrycznie sterowana.
Elektrycznie sterowana posiada sterownik pod tylną półką przy rolecie, a przełącznik jak to Pasiak pisał znajduje się na konsoli między przełącznikami.
hmm,,poszukam zdjecia c4 z takim dacholem,,,moj bedzie malowany,wiec lepiej teraz moze cos fajnego wykombinowac niz po
| jimv8 napisał/a: |
moze cos fajnego wykombinowac niz po |
Wyciąć otwór i przykleić szybę.
Oczywiście żartowałem.
jimv8-jeśli potrzebujesz fotkę rolety elektrycznej to mogę Ci przesłać z mojego autka ale...mam C4
| Adi202 napisał/a: |
| jimv8 napisał/a: | moze cos fajnego wykombinowac niz po |
Wyciąć otwór i przykleić szybę. Oczywiście żartowałem. |
ja nie żartowałem
v'ka na cale zycie
a wiadomo ze kazda pierda cieszy
[ Dodano: Pon 20 Wrz, 2010 09:28 ]
| GP Jumbo napisał/a: |
jimv8-jeśli potrzebujesz fotkę rolety elektrycznej to mogę Ci przesłać z mojego autka ale...mam C4 |
poprosze
nie szkodzi ze C4....nie widzialem tego i nie znam nikogo w okolicach zeby to przedumac