Witam.
Zmieni³em radio RNS-D na RNS-DX.
Niestety to drugie nie wydaje z siebie d¼wiêku. Wszystko jak by chodzi, radio odbiera rds czyta, p³yty odpalaj± i leci czas piosenki ale d¼wiêku zero.
Wy¶wietla siê komunikat "Zrodlo dzwieku jest mute" - oczywi¶cie klikanie lewej ga³ki by wy³±czyæ mute niczym nie skutkuje - jest nieaktywne.
A6C5 2.5 avant "chyba" bez systemu bose. Piszê chyba bo zwyk³e RNS-D dzia³a na kodzie 00000 wiêc chyba przy BOSE nie dzia³a³o by?
Wersja radia 4.2
W baga¿niku subwoofer, zmieniarka i tuner tv.
Kodowanie radia próbowa³em:
00000
00017
02112
Przy WSC 00000
Z tego co widzê kodowanie radia powinno byæ raczej 00502 lub 00002 natomiast ten pierwszy w ogóle nie wchodzi, po zapisaniu znów jest ten który by³ poprzednio. Tak jakby nie zapisywa³o go za¶ ten drugi nie przynosi efektu.
Uci±³em równie¿ pin TEL MUTE z kostki.
Po pod³±czeniu starego RNS-D które zakodowane jest na 00000 i WSC 00000 dzia³a bez problemu.
Kto¶ podpowie za co siê z³apaæ?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Radio RND-DX nie wydaje d¼wiêku
Kodowanie RNS bez systemu Bose powinno wynosiæ 00207, ale.... przy kodowaniu dla Bose powinien graæ tylko ty³. Je¿eli radio jest g³uche, to prawdopodobnie jest uszkodzone. Zmieñ kodowanie na w³a¶ciwe, zresetuj RNSa i sprawd¼ jaka bêdzie ró¿nica.
Po drugie przy³ó¿ siê bardziej do uzupe³nienia swojego profilu, bo on jest g³ównie po to aby tobie w³a¶ciwie pomóc. Proponujê siê równie¿ przywitaæ we w³a¶ciwym dziale.
Po drugie przy³ó¿ siê bardziej do uzupe³nienia swojego profilu, bo on jest g³ównie po to aby tobie w³a¶ciwie pomóc. Proponujê siê równie¿ przywitaæ we w³a¶ciwym dziale.
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych