Car Audio » BOSE??
Odpowiedz do tematu
 BOSE??
Mam głośniki z tylnych drzwi, oryginalne od AUDI. Chciałem je podłączyć, ale nie chcą grać. Dodam że do głośnik niskotonowy ma 3 kostki do podłączenia. I teraz pytanie: czy można jakoś to sprawdzić czy działa i ewentualnie jak podłączyć??
http://www.allegro.pl/ite..._wiazki_b3.html
coś podobnego mam

[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 18:43 ]

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: BOSE??
pawcio napisał/a:
Mam głośniki z tylnych drzwi, oryginalne od AUDI. Chciałem je podłączyć, ale nie chcą grać. Dodam że do głośnik niskotonowy ma 3 kostki do podłączenia. I teraz pytanie: czy można jakoś to sprawdzić czy działa i ewentualnie jak podłączyć??

Fotki przedstawiają standardowy głośnik Nokia. Jeżeli jest to głośnik pasywny, to prawdopodobnie jest uszkodzony, ale istnieje możliwość, iż jest to głośnik aktywny i wówczas potrzebne będzie zasilanie i sterowanie tego głośnika. Wszystko zależy jaki jest to typ.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak sprawdzić jaki to typ??

[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 19:40 ]
ewentualnie może jakaś rozpiska pinów w głośniku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
a jak sprawdzić jaki to typ??

[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 19:40 ]
ewentualnie może jakaś rozpiska pinów w głośniku

ile pinów masz w dolnym złączu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
są 3 złącza po 2 piny

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
są 3 złącza po 2 piny

Dolne powinno być pełne - 5pinów. Jezeli masz 2 piny, to jest to zwykły pasywny głośnik.
Sprawdź oporność głośnika. Prawdopodobnie jest uszkodzony. W garażu znajdziesz opis jak go naprawić.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oba głośniki mają dziurę na wyjściu na cewki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
oba głośniki mają dziurę na wyjściu na cewki

A zrób fotkę? Pochwal się tym oryginałem. ;) Zaraz będziemy montować i podłączać. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To są zwykłe pasywki. Miałem takie same w B3 na serii. Pinów jest tyle z tego powodu że podpina się pod ten głośnik głośnik wysokotonowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki, już wszystko zrezane i działa

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa