BOSE??
Mam głośniki z tylnych drzwi, oryginalne od AUDI. Chciałem je podłączyć, ale nie chcą grać. Dodam że do głośnik niskotonowy ma 3 kostki do podłączenia. I teraz pytanie: czy można jakoś to sprawdzić czy działa i ewentualnie jak podłączyć??
http://www.allegro.pl/ite..._wiazki_b3.html
coś podobnego mam
[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 18:43 ]

Re: BOSE??
| pawcio napisał/a: |
| Mam głośniki z tylnych drzwi, oryginalne od AUDI. Chciałem je podłączyć, ale nie chcą grać. Dodam że do głośnik niskotonowy ma 3 kostki do podłączenia. I teraz pytanie: czy można jakoś to sprawdzić czy działa i ewentualnie jak podłączyć?? |
Fotki przedstawiają standardowy głośnik Nokia. Jeżeli jest to głośnik pasywny, to prawdopodobnie jest uszkodzony, ale istnieje możliwość, iż jest to głośnik aktywny i wówczas potrzebne będzie zasilanie i sterowanie tego głośnika. Wszystko zależy jaki jest to typ.
a jak sprawdzić jaki to typ??
[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 19:40 ]
ewentualnie może jakaś rozpiska pinów w głośniku
| pawcio napisał/a: |
a jak sprawdzić jaki to typ??
[ Dodano: Sro 09 Wrz, 2009 19:40 ]
ewentualnie może jakaś rozpiska pinów w głośniku |
ile pinów masz w dolnym złączu?
są 3 złącza po 2 piny
| pawcio napisał/a: |
| są 3 złącza po 2 piny |
Dolne powinno być pełne - 5pinów. Jezeli masz 2 piny, to jest to zwykły pasywny głośnik.
Sprawdź oporność głośnika. Prawdopodobnie jest uszkodzony. W garażu znajdziesz opis jak go naprawić.
pzdr
oba głośniki mają dziurę na wyjściu na cewki
| pawcio napisał/a: |
| oba głośniki mają dziurę na wyjściu na cewki |
A zrób fotkę? Pochwal się tym oryginałem.
Zaraz będziemy montować i podłączać.
To są zwykłe pasywki. Miałem takie same w B3 na serii. Pinów jest tyle z tego powodu że podpina się pod ten głośnik głośnik wysokotonowy.
dzięki, już wszystko zrezane i działa