). Mój odkąd go kupiłem chodzi jak traktor ale myślałem że to w końcu diesel więc tak być musi, ale teraz wiem że tak nie jest.
Próbowałem już przestawiać kąt wtrysku z 65 które miałem na 45 jak mam teraz ale ogólnie nic to nie dało. Dawka paliwa ustawiona prawidłowo w okolice 3.8 na vagu. Na vagu zauważyć można duże rozbieżności w korekcjach wtryskiwaczy. Audi przy minus 10 po 2 s. grzania świec moge palić od strzała.
Silnik nie dymi, ma dobre przyspieszenie v-max 180.
Proszę o jakieś sugestie co i jak sprawdzić.
Dodam że w audi są założone nowe końcówki wtryskiwaczy, ze względu na ich lanie i właśnie duże korekcje na vagu, lecz niestety nie dało to oczekiwanych rezultatów,bo korekcje dalej są duże w tej chwili od -0.5 do nawet +2.
Poniżej dołączam logi statyczne jeszcze z przed wymiany końcówek.
http://vaglog.pl/log_247774.html
http://vaglog.pl/log_247777.html
http://vaglog.pl/log_247775.html
http://vaglog.pl/log_247776.html