Coś jest nie tak ale też nie do końca wiem jak powinny działać bo nie miałem gdzie sprawdzić.
Pamięć nie działa jak nacisnę raz, muszę nacisnąć i trzymać, każdy numer pamięci jak się potrzyma ustawia w tej samej pozycji łamiąc oparcie prawie do samej kierownicy, nić nie mogę zmienić, nacisnę "M" i trzymając wybirę numer, słychać cyknięcie no ale nie działa, jakby nie zapamiętywał, próbowałem na każdym numerze. Czy ustawienie lusterek też jest zapamiętywane? Jak już mi się uda to czy konkretne pozycje pamięci można przypisać konkretnym kluczykom?
z góry dzięki, miłego