Elektryka i elektronika » Pamięć foteli A6 C5
Odpowiedz do tematu
 Pamięć foteli A6 C5
No więc kolejny temacik na wieczorne dłubanki w garażu w długie zimowe wieczory, ;)
Coś jest nie tak ale też nie do końca wiem jak powinny działać bo nie miałem gdzie sprawdzić.
Pamięć nie działa jak nacisnę raz, muszę nacisnąć i trzymać, każdy numer pamięci jak się potrzyma ustawia w tej samej pozycji łamiąc oparcie prawie do samej kierownicy, nić nie mogę zmienić, nacisnę "M" i trzymając wybirę numer, słychać cyknięcie no ale nie działa, jakby nie zapamiętywał, próbowałem na każdym numerze. Czy ustawienie lusterek też jest zapamiętywane? Jak już mi się uda to czy konkretne pozycje pamięci można przypisać konkretnym kluczykom?

z góry dzięki, miłego

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Pamięć foteli A6 C5
Krzyhoo napisał/a:
czy konkretne pozycje pamięci można przypisać konkretnym kluczykom?

Ta opcja możliwa jest od 2004r czyli od modelu 4F (C6).
Naciśnij i przy3maj memory i naciśnij nr pamięci.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Pamięć foteli A6 C5
Adi202 napisał/a:
Krzyhoo napisał/a:
czy konkretne pozycje pamięci można przypisać konkretnym kluczykom?

Ta opcja możliwa jest od 2004r czyli od modelu 4F (C6).
Naciśnij i przy3maj memory i naciśnij nr pamięci.


No to trudno.
No ależ oczywiście że tak robię, naciskam "M" i cyferkę, cyknięcie i tyle...
Wygląda na to że siedziesko się ustawia ale oparcie zawsze łamie się prawie zawsze maksymalnie do kiery :-/

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa