[100 C4 2,8] zmiana sterownika silnika w C4
Witam serdecznie urzytkowników po długiej nieobecności niestety robota
Mam takie nurtujące pytanie czy mogłbym bez większych komplikacji zmienić komputer sterujący w mojej setuni C4 na jednostkę boscha lub inną jeżeli były jeszcze jakieś oprócz tego cholernego sterownika "firmy hitahci" (chyba tak to się pisze bo nie pamiętam) czy jest to w jakimś stopniu układ kompatybilny i nie rozłączny którego nie da się zastąpić innym urządzeniem?
A co Ci się w tym modelu Hitachi nie podoba? Przecież te sterowniki nie padają. W 2,6 miałeś zastosowane sterowniki Hella. Bosch nie produkował do tych silników sterowników.
| Adi202 napisał/a: |
| Przecież te sterowniki nie padają |
u mnie padł. Dokładnie to nie otwierał wtryskiwacza na 2-gim cylindrze.
Przyczyna nie znaleziona ... wymieniłem kompa i jeżdżę już długi czas bez problemów.
Przyczyną usterki mogła być instalacja LPG.