Pytajnik, czyli zielono mi ;) » radio audi delta
Odpowiedz do tematu
 radio audi delta
mam pytanie co do radia delta, jak wiadomo głosniki muszą byc aktywne zeby graly pod tym radiem pasywne nie grają i tutaj moje pytanie czy jesli podlonczymy do zwyklych glosnikow wzmacniacz i podepniemy to pod delte czy bedzie to gralo czy musza byc jednak orginalne glosniki aktywne

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasywne grają ale tylko jako przednie. Tył oczywiście jest aktywny czyli potrzebuje dodatkowego wzmacniacza mocy i jest to obojętne czy podłączysz oryginalne aktywne głośniki, czy podłączysz końcówkę mocy i do nich jakieś standardowe głośniki.[/list]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dokladnie chodzilo mi o tylne głosniki :) dzieki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, napisalbys mi pod moim postem o skrzyni basowej i wzmacniaczu tez mam radio orginalne delta i chcialem podlaczyc blaupunkt-a a nie wiem jak to zrobic wczesniej mia,em inne auto i bez problemu to robilem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jowisz1964 napisał/a:
Adi202, napisalbys mi pod moim postem o skrzyni basowej i wzmacniaczu tez mam radio orginalne delta i chcialem podlaczyc blaupunkt-a a nie wiem jak to zrobic wczesniej mia,em inne auto i bez problemu to robilem

Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem mój podpis.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[quote="Adi202"][quote="jowisz1964"]Adi202
Juz mam wypelnione wszystko i prosze o pomoc w rozwiazaniu podpiecia tej skrzyni i wzmacniacza pod orginalne radio delta

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[quote="jowisz1964"][quote="Adi202"]
jowisz1964 napisał/a:
Adi202
Juz mam wypelnione wszystko i prosze o pomoc w rozwiazaniu podpiecia tej skrzyni i wzmacniacza pod orginalne radio delta

Popraw rok modelowy, bo nie mam ochoty zgadywać oraz tłumaczyć dlaczego jesto tak ważne w dziale technicznym.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa