Centralny zamek C4
Witam.
Mam problem w mojej 100 C4.
Posiadam centralkę alarmu Steeli men i mały problem związany z kablami.
do dziś była ona podpięta według schematu nr. 1
ale, otwierając z kluczyka, centralka nie widziała otwarcia zamka, podpiąłem według schematu nr. 4
I pojawił się problem. Kluczyk otwiera i zamyka drzwi. Przeciąłem dokładnie kabel niebiesko/zielony, bo on sterował pompką.
Ale sterując go pilotem, dziwnie cyka przekaźnik w centralce (jakby kilka razy) i żadnej reakcji. Czasami tylko jakby próbował zamknąć i jednocześnie otworzyć drzwi. Zamknąłem jedne drzwi ręcznie i przyciskiem zamykania, otworzyłem je ...
Ogólnie jakieś jaja.
Obróciłem też kabel otwarcia/zamknięcia wychodzący z centralki, ale żadnych zmian.
Ktoś może miał taki przypadek ??
Masz funkcję domykania szyb?
nie. nie zależy mi tylko na tym, żeby zamykając auto z pilota, a otwierając z kluczyka, nie uaktywniał się alarm (w moim przypadku tylko migaja światła)
miałem podpięty pod siłownik i sterowane masą, ale to nie to, co powinno być ...
| Frankie napisał/a: |
nie. nie zależy mi tylko na tym, żeby zamykając auto z pilota, a otwierając z kluczyka, nie uaktywniał się alarm (w moim przypadku tylko migaja światła)
miałem podpięty pod siłownik i sterowane masą, ale to nie to, co powinno być ... |
Trochę bez sensu. Złodziej otwiera jak swoje. Pasującym schematem jest ten po prawej na dole.
| Adi202 napisał/a: |
| Złodziej otwiera jak swoje. Pasującym schematem jest ten po prawej na dole. |
ten schemat nie działa. zresztą musiałby się ktoś pomylić, chcący ukraść 20-letnie Audi
Jeżeli nie działa, to masz coś źle podłączone.
| Adi202 napisał/a: |
| Jeżeli nie działa, to masz coś źle podłączone. |
dziękuje za pomoc. Temat do zamknięcia ...
Czy mógł by ktoś podać rozpiskę pinów pompki centralnego, żeby przy pompce podłączyć sterownik centralnego.
Pzdr