V8 3.6 usterka...
Witam, mam problem z automatem w V8 3.6, mianowicie objaw jest taki sam jak w przypadku ślizgającego się sprzęgła w manualu... tzn. kiedy chce przyspieszyć to obroty lecą w góre a auto nie przyspiesza, jedynie bardzo delikatnie dając gazu auto sie powoli zbiera... Co to może być>
Pozdrawiam i liczę na pomoc
Re: V8 3.6 usterka...
| rob20v napisał/a: |
Witam, mam problem z automatem w V8 3.6, mianowicie objaw jest taki sam jak w przypadku ślizgającego się sprzęgła w manualu... tzn. kiedy chce przyspieszyć to obroty lecą w góre a auto nie przyspiesza, jedynie bardzo delikatnie dając gazu auto sie powoli zbiera... Co to może być>
Pozdrawiam i liczę na pomoc |
skrzynia pracuje w trybie awaryjnym? Sprawdzałeś błedy? Jak wygląda sprawa z ATFem?
Miałęm podobny problem jak kolega wyzej napisał sprawdz czy skrzynia pracuje w trybie awaryjnym. Jesli tak może być to nic poważnego (w co wątpie) posiadam chyba sprzegło do Audi V8
Re: V8 3.6 usterka...
| rob20v napisał/a: |
Witam, mam problem z automatem w V8 3.6, mianowicie objaw jest taki sam jak w przypadku ślizgającego się sprzęgła w manualu... tzn. kiedy chce przyspieszyć to obroty lecą w góre a auto nie przyspiesza, jedynie bardzo delikatnie dając gazu auto sie powoli zbiera... Co to może być>
Pozdrawiam i liczę na pomoc |
Za niskie ciśnienie ATF, albo zajechane tarczki cierne.
ATF wymieniany jakieś 2 miesiące temu... ogólnie wszystko chodziło bez zarzutu pare dni temu sie pojawiła taka opcja..

Pod kompa podepne w poniedziałek to bede widział jak wygląda sprawa z błędami....
[ Dodano: Pon 03 Lut, 2014 21:34 ]
podpinałem dzisiaj go pod kompa i jedynie pokazało błąd świateł stopu i połączenia silnika ze skrzynią... po skasowaniu bez zmiany...

a jak się ma tutaj do rzeczy "sprzęgło"?