Car Audio » Radio Gamma CC Bose US
Odpowiedz do tematu
 Radio Gamma CC Bose US
Cześć wszystkim. Powiedzcie mi ile takie radio jest warte? Bo posiadam takie i do mojej V-ki niestety nie włożę.



Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Radio Gamma CC Bose US
kopkoi napisał/a:
Cześć wszystkim. Powiedzcie mi ile takie radio jest warte? Bo posiadam takie i do mojej V-ki niestety nie włożę.


Wersja US nie jest szczególnie wartościowa, swojego czasu było ich pełno na allergenie po 30 zł. Jeśli jest w dobrym stanie i jest rozkodowane, to myślę,że powinieneś wziąść za nie jakieś 80 zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Radio Gamma CC Bose US
Czyli niech leży w garażu i nabiera mocy :) jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Radio Gamma CC Bose US
kopkoi napisał/a:
Czyli niech leży w garażu i nabiera mocy :) jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki
w taki razie to nie jest US RDS działa?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Radio Gamma CC Bose US
Pasiak napisał/a:
kopkoi napisał/a:
Czyli niech leży w garażu i nabiera mocy :) jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki
w taki razie to nie jest US RDS działa?



:shock: jak działa to je biore !!! PIERWSZY!!!

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Radio Gamma CC Bose US
[quote="GORYL"]
Pasiak napisał/a:
kopkoi napisał/a:
Czyli niech leży w garażu i nabiera mocy :) jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki
w taki razie to nie jest US RDS działa?



nie RDS niema. Znajduje samo stacje np 101.4 Radio Zet ale nie da się wbić tej częstoty ręcznie. No i nie mam 200 % pewności że działa bo nie podłączałem do auta ale jutro spróbuje do innej V-ki wszczepić. Jakby co pamiętam kto był pierwszy :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moje zdanie jest takie - wersja US to najlepszy majstersztyk jaki może się trafić pod względem jakości dźwięku. Wersja EU to już trochę uboższa siostra tej pierwszej, ma RDS i też gra. Nie tak jak US, ale Bose to Bose.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja US to mam ze trzy jeszcze z magazynów alledrogo jak były tanio po 30złociszy jak pisze Pasiasty...

Jakbyś miał wersje EU i to z czerwonym(to cud) wyświetlaczem to bije se konia i jade po nie :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi nie mam czasu założyć Twojej wersji bo wiesz jak jest ... :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Adi nie mam czasu założyć Twojej wersji bo wiesz jak jest ... :cry:

Zajedź przejazdem, to coś wymyślimy. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
GORYL napisał/a:
Jakbyś miał wersje EU i to z czerwonym(to cud) wyświetlaczem to bije se konia i jade po nie


Jutro postaram się podłączyć i nagrać film jak to działa i wtedy ocenicie





http://youtu.be/vYI1WIVQHzA

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To jest prawdziwa i oryginalna wersja US. Na foto widać 2 wejścia antenowe, naklejkę z napisem US oraz na filmie również Scan częstotliwości radiowych z rastrem typowym dla US.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
To jest prawdziwa i oryginalna wersja US. Na foto widać 2 wejścia antenowe, naklejkę z napisem US oraz na filmie również Scan częstotliwości radiowych z rastrem typowym dla US.


Czyli u nas te radio będzie działać czy nie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Będzie, ale nie odbierze stacji radiowych których częstotliwość fal kończy się na parzystej cyfrze np 99,4MHz

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa