
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Radio Gamma CC Bose US
Re: Radio Gamma CC Bose US
Wersja US nie jest szczególnie wartościowa, swojego czasu było ich pełno na allergenie po 30 zł. Jeśli jest w dobrym stanie i jest rozkodowane, to myślę,że powinieneś wziąść za nie jakieś 80 zł
Re: Radio Gamma CC Bose US
Re: Radio Gamma CC Bose US
w taki razie to nie jest US RDS działa?
Re: Radio Gamma CC Bose US
jak działa to je biore !!! PIERWSZY!!!
Re: Radio Gamma CC Bose US
Zajedź przejazdem, to coś wymyślimy.
Jutro postaram się podłączyć i nagrać film jak to działa i wtedy ocenicie
http://youtu.be/vYI1WIVQHzA
Czyli u nas te radio będzie działać czy nie?
Cześć wszystkim. Powiedzcie mi ile takie radio jest warte? Bo posiadam takie i do mojej V-ki niestety nie włożę.


| kopkoi napisał/a: |
Cześć wszystkim. Powiedzcie mi ile takie radio jest warte? Bo posiadam takie i do mojej V-ki niestety nie włożę.
![]() |
Czyli niech leży w garażu i nabiera mocy
jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki
jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki| kopkoi napisał/a: |
Czyli niech leży w garażu i nabiera mocy jeść nie prosi. I dodam jeszcze że działa na naszych falach tzn ma połówki |
| Pasiak napisał/a: | ||
|
[quote="GORYL"]
nie RDS niema. Znajduje samo stacje np 101.4 Radio Zet ale nie da się wbić tej częstoty ręcznie. No i nie mam 200 % pewności że działa bo nie podłączałem do auta ale jutro spróbuje do innej V-ki wszczepić. Jakby co pamiętam kto był pierwszy
| Pasiak napisał/a: | ||
|
nie RDS niema. Znajduje samo stacje np 101.4 Radio Zet ale nie da się wbić tej częstoty ręcznie. No i nie mam 200 % pewności że działa bo nie podłączałem do auta ale jutro spróbuje do innej V-ki wszczepić. Jakby co pamiętam kto był pierwszy
Moje zdanie jest takie - wersja US to najlepszy majstersztyk jaki może się trafić pod względem jakości dźwięku. Wersja EU to już trochę uboższa siostra tej pierwszej, ma RDS i też gra. Nie tak jak US, ale Bose to Bose.
Ja US to mam ze trzy jeszcze z magazynów alledrogo jak były tanio po 30złociszy jak pisze Pasiasty...
Jakbyś miał wersje EU i to z czerwonym(to cud) wyświetlaczem to bije se konia i jade po nie
Jakbyś miał wersje EU i to z czerwonym(to cud) wyświetlaczem to bije se konia i jade po nie
Adi nie mam czasu założyć Twojej wersji bo wiesz jak jest ...
| GORYL napisał/a: |
| Adi nie mam czasu założyć Twojej wersji bo wiesz jak jest ... |
Zajedź przejazdem, to coś wymyślimy.
| GORYL napisał/a: |
| Jakbyś miał wersje EU i to z czerwonym(to cud) wyświetlaczem to bije se konia i jade po nie |
Jutro postaram się podłączyć i nagrać film jak to działa i wtedy ocenicie
http://youtu.be/vYI1WIVQHzA
To jest prawdziwa i oryginalna wersja US. Na foto widać 2 wejścia antenowe, naklejkę z napisem US oraz na filmie również Scan częstotliwości radiowych z rastrem typowym dla US.
| Adi202 napisał/a: |
| To jest prawdziwa i oryginalna wersja US. Na foto widać 2 wejścia antenowe, naklejkę z napisem US oraz na filmie również Scan częstotliwości radiowych z rastrem typowym dla US. |
Czyli u nas te radio będzie działać czy nie?
Będzie, ale nie odbierze stacji radiowych których częstotliwość fal kończy się na parzystej cyfrze np 99,4MHz
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych