Mam dylemat z rozpoznaniem elementu ze zdjęcia.
Tak mniej więcej to zamontowane:
Wydaje mi się, że to ma związek z założoną instalacją LPG.
| jimv8 napisał/a: |
| a nie jest to coś od instalacji GAT jaką montowali w DE dla ekologii? |
| jimv8 napisał/a: |
Z tego co wiem to nie ma to wpływu na osiągi. To działa w określonych warunkach i głównie tu chodzi o odprowadzanie oparów....chyba |
| rtoip_2004 napisał/a: | ||
Spróbuję to zdemontować, bo wali mi benzyną z wydechu na zimnym, a na VAG-u zero błędów. Jak siedział jeszcze 2.6 ABC to było ok, ale po wsadzeniu 2.8 AAH coś krzaczy. |
| jimv8 napisał/a: |
|
ja też po swapie z ABC na AAH. Wszystko pyrka jak należy. GATa wywaliłem tylko jak wjechało do PL |
| rtoip_2004 napisał/a: | ||
Śmieszna sprawa. Wywaliłem to ustrojstwo i: - nie mam już problemów z zawieszającymi się obrotami - spalanie na trasie wreszcie spadło Wcześniej żeby nie wiem co nie udało mi się zejść poniżej 10ltr/100km na BC i w rzeczywistości, a teraz przy 90km/h mam na BC ok. 8,5 litra |
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|---|
oznaczenie silnika ? • Problem z wolnymi obrotami • Jaki zestaw do 2,0 TFSI ? • A6 C5 Avant V8 - poprawka rozrządu i grupa 90 + 93 • Strzał gazu i problemy. • Podpięcie podgrzewaczy audi v8 • Szarpie na lpg przy niskich obrotach • Kilka pytań odnośnie zapłonucewki,świece i przewodyA4 • uszczelki drzwi audi a4 • poduszka silnika prawa • ciągle chodzą wentylatory • zacina się sonda lambda • Wyciek paliwa • Powolne opadanie obrotów audi A4 B6 2.0 130km benzyna-LPG • Auto na wodę, czyli instalacja HHO. • Znikające ogrzewanie?? • Wysoka temperatura silnika • Gaśnięcie silnika • Potrzebuję pomocy w podpieciu Obrotomierza • problem-błąd 17748 • Szarpie lewarkiem zmiany biegow • kable wychodzace z butli • silnik benzynowy w a6 • abk automat-manual • Pompa paliwa - nie działa • ciśnienie oleju • Audi d11 3.6 v8, wymiana silnika na 4.2 ABZ • A3 8L AGN zmiana potencjometru gazu. • adaptacja LPG z silnika 3,6 na 4,2 • Gaz do A6 C5 2.4 z 2002 - pomorskie? |