Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » jaki plyn do wspomagania audi a4 95rok
Odpowiedz do tematu
 jaki plyn do wspomagania audi a4 95rok
Witam.Chciałem wymienic płyn w układzie wspomagania z racji jego starości.Na samym zbiorniczku jest napisane ze jest to MINERAL o normie G 002 000.Pobrałem próbke by zobaczyc jego kolor ale chyba z racji wieku podchodzi pod brąz.Pytałem dzis Pana w sklepie to polecił mi plyn marki FEBI(biala butla z zielona zakretka),ale kiedy zapytałem sie czy spełnia ,,norme'' G 002 000 Pan rozłożył rece i powiedział ze nie wie.Doradzcie jakim zalac i jakiej konkretnie firmy by nie bylo pozniej niespodzianek w postaci wycieków.Auto mam okolo 2 lat moze krocej i żadnych napraw związanych ze wspomaganiem itd i żadnych dolewek plynu wiec chciałbym zeby tak pozostało równiez po wymianie na nowy płyn.Auto to A4 1.9tdi z roku 1995.silnik 1z.Zreszta wszystko jest w opisie. :wysmiewacz:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cóż, takie czasy, że i na fachowość sprzedawcy nie można liczyć. Febi M6162 - kolor zielony.
Kup 2L i przepłucz układ nowym płynem. Spuść i ponownie zalej świeżym.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
OK.Jeszcze tylko małe zapytanie lac FEBI czy jaki inny ewentualnie jaki?Dzieki za błyskawiczną odpowiedz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dexaven napisał/a:
OK.Jeszcze tylko małe zapytanie lac FEBI czy jaki inny ewentualnie jaki?Dzieki za błyskawiczną odpowiedz.

Febi jest stworzony dla naszych przekładni. Lać tylko Febi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Serdecznie dziekuje za pomoc.Temat uwazam za zamkniety.

[ Dodano: Sob 12 Mar, 2011 06:42 ]
Jeszcze tuż przed zamknieciem tematu :roll: w jaki konkretnie sposób a w zasadzie najbardziej fachowy sposób dokonac wymiany płynu czytałem na ten temat i w zasadzie sa różne wersje.Prosiłbym jezeli to możliwe o jakieś zdjęcia który konkretnie przewód odłączyć ewentualnie śrubke poluzować i takze o opis jak ma prawidłowo przebiegać ta cała wymiana.Przepraszam ze tak męcze ale staram sie w miare możliwości wszystko robić we własnym zakresie.Czekam na podpowiedzi. ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa