Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
jaki plyn do wspomagania audi a4 95rok
Febi jest stworzony dla naszych przekładni. Lać tylko Febi.
Witam.Chciałem wymienic płyn w układzie wspomagania z racji jego starości.Na samym zbiorniczku jest napisane ze jest to MINERAL o normie G 002 000.Pobrałem próbke by zobaczyc jego kolor ale chyba z racji wieku podchodzi pod brąz.Pytałem dzis Pana w sklepie to polecił mi plyn marki FEBI(biala butla z zielona zakretka),ale kiedy zapytałem sie czy spełnia ,,norme'' G 002 000 Pan rozłożył rece i powiedział ze nie wie.Doradzcie jakim zalac i jakiej konkretnie firmy by nie bylo pozniej niespodzianek w postaci wycieków.Auto mam okolo 2 lat moze krocej i żadnych napraw związanych ze wspomaganiem itd i żadnych dolewek plynu wiec chciałbym zeby tak pozostało równiez po wymianie na nowy płyn.Auto to A4 1.9tdi z roku 1995.silnik 1z.Zreszta wszystko jest w opisie.
Cóż, takie czasy, że i na fachowość sprzedawcy nie można liczyć. Febi M6162 - kolor zielony.
Kup 2L i przepłucz układ nowym płynem. Spuść i ponownie zalej świeżym.
pzdr
Kup 2L i przepłucz układ nowym płynem. Spuść i ponownie zalej świeżym.
pzdr
OK.Jeszcze tylko małe zapytanie lac FEBI czy jaki inny ewentualnie jaki?Dzieki za błyskawiczną odpowiedz.
| dexaven napisał/a: |
| OK.Jeszcze tylko małe zapytanie lac FEBI czy jaki inny ewentualnie jaki?Dzieki za błyskawiczną odpowiedz. |
Febi jest stworzony dla naszych przekładni. Lać tylko Febi.
Serdecznie dziekuje za pomoc.Temat uwazam za zamkniety.
[ Dodano: Sob 12 Mar, 2011 06:42 ]
Jeszcze tuż przed zamknieciem tematu
w jaki konkretnie sposób a w zasadzie najbardziej fachowy sposób dokonac wymiany płynu czytałem na ten temat i w zasadzie sa różne wersje.Prosiłbym jezeli to możliwe o jakieś zdjęcia który konkretnie przewód odłączyć ewentualnie śrubke poluzować i takze o opis jak ma prawidłowo przebiegać ta cała wymiana.Przepraszam ze tak męcze ale staram sie w miare możliwości wszystko robić we własnym zakresie.Czekam na podpowiedzi.
[ Dodano: Sob 12 Mar, 2011 06:42 ]
Jeszcze tuż przed zamknieciem tematu
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych