Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Polećcie proszę nawigację gps
Ciekawe to. Nie wiedziałem że takie są. Jeśli są takie Tom Tom to był bym zainteresowany z uwagi na aktualizacje właśnie. Tyle że jak kilka lat temu kupowałem navi to nie zwróciłem uwagi na to że są takie z DARMOWĄ aktualizację.
spoko maszynka,ale osobiście szukalbym Tomka.
Mój stary gps padł całkowicie, już nie opłaca mi się w niego inwestować, myślę o czymś nowym. Słyszałem, że firma TomTom produkuje dobry sprzęt. Czy ktoś używa takiego: http://www.conrad.pl/Nawi...A_17278_0319011 Jakieś opinie?
A będziesz w głównej mierze korzystał w PL czy w EU?
Bo słyszałem że Tom Tom jest super w EU a w PL najlepsza Automapa i powiem Ci że od kilku lat korzystam z Automapy w PL ale i na zachodzie i mnie nie zawiodła ani razu. Prowadzi pod same drzwi.
Bo słyszałem że Tom Tom jest super w EU a w PL najlepsza Automapa i powiem Ci że od kilku lat korzystam z Automapy w PL ale i na zachodzie i mnie nie zawiodła ani razu. Prowadzi pod same drzwi.
Głównie w Polsce, to może by wystarczyła.
Z doświadczenia polecam AM.
Chociaż nie prowadziłem porównania osobiście z innymi mapami. Lecz na prawdę miałem pewien czas że duuużo jeździłem pod konkretne adresy (małe adresy) i zawsze mnie poprowadziło do celu. Pozdrawiam.
Chociaż nie prowadziłem porównania osobiście z innymi mapami. Lecz na prawdę miałem pewien czas że duuużo jeździłem pod konkretne adresy (małe adresy) i zawsze mnie poprowadziło do celu. Pozdrawiam.
od kilku lat korzystam z Tomka i jestem naprawde zadowolony, nawet jeżdząc po PL nie miałem żadnych problemów, niestety spora częśc opcji jak np. połączenie z netem ,oraz informacje o ruchu drogowym nie działają zaraz po przekroczeniu polskiej granicy...
Sądzę, że TomTom i Garmin to górna pólka wśród nawigacji. Co do tej oferty z linka - nie powala na kolana. Szukaj oferty z dożywotnią darmową aktualizacją map. Pomyśl również aby urządzenie było przyszłościowe i miało większą mapę niż sama Polska czy te "kilka państw na krzyż".
| Cytat: |
| Szukaj oferty z dożywotnią darmową aktualizacją map. Pomyśl również aby urządzenie było przyszłościowe i miało większą mapę niż sama Polska czy te "kilka państw na krzyż". |
Ciekawe to. Nie wiedziałem że takie są. Jeśli są takie Tom Tom to był bym zainteresowany z uwagi na aktualizacje właśnie. Tyle że jak kilka lat temu kupowałem navi to nie zwróciłem uwagi na to że są takie z DARMOWĄ aktualizację.
co sadzicie o tej
http://www.halfords.com/t...aps-and-traffic
za kilka dni będzie dostępna w sprzedaży a mam zamiar również wymienić starą .
http://www.halfords.com/t...aps-and-traffic
za kilka dni będzie dostępna w sprzedaży a mam zamiar również wymienić starą .
| ravenlook napisał/a: |
| co sadzicie o tej
http://www.halfords.com/t...aps-and-traffic za kilka dni będzie dostępna w sprzedaży a mam zamiar również wymienić starą . |
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych