Forum AUDI TECH TEAM
Stajnia Klubowa
|
Kontakt
|
FAQ
|
Szukaj
|
Nasze auta
|
Zaloguj
|
Rejestracja
Elektryka i elektronika » [A6 C5 Avant '98] Ustalenie częstotliwości pilota
Forum AUDI TECH TEAM
»
Forum Techniczne
»
Audio, nawigacja, oraz elektryka i elektronika
»
Elektryka i elektronika
Odpowiedz do tematu
kamilboczek
Sro 05 Wrz, 2012 19:29
[A6 C5 Avant '98] Ustalenie częstotliwości pilota
Witam!
Jak można ustalić częstotliwość pilota?
Dodam, że nie mam żadnego pilota już. Ostatni żona zgubiła
Adi202
Sro 05 Wrz, 2012 20:54
433MHz.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
Nie możesz
załączać plików na tym forum
Nie możesz
ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Skocz do:
Wybierz forum
Forum AUDI TECH TEAM
|-- Witamy na forum AUDI TECH TEAM
| |--Sprawy organizacyjne, oraz klubowe
| | |--Sprawy organizacyjne i klubowe
| | |--Pomoc techniczna tycząca forum
| | |--Ogłoszenia i regulaminy
| | |--Pomoc koleżeńska
| | |--Pomóż potrzebującym
| | |--Podziękowania
| |--Powitanie
|--Przedstaw swoje Audi
| |--Nasze Audiczki - opisy, zdjęcia, modyfikacje
| | |--Audi 80/90
| | |--Audi 100/200
| | |--Audi A3
| | |--Audi A4
| | |--Audi A5
| | |--Audi A6
| | |--Audi S/RS
| | |--Audi A8/V8
| | |--Pozostałe modele Audi
| | |--Oldtimery Audi
|--Dowiedz się więcej o AUDI
| |--Tylko prawdziwe samochody..
| |--Rozwiązania techniczne Audi
| |--Audi w sporcie
| |--Nowości
| | |--Koncepty
| | |--Audi tuning
| | |--Z ostatniej chwili
|--Diagnoza komputerowa, VAG
| |--Diagnoza komputerowa, VAG
|--Forum Techniczne
| |--Pytajnik, czyli zielono mi ;)
| |--Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski
| |--Silniki benzynowe i zasilane LPG
| | |--Elementy silnika
| | |--Turbodoładowanie
| | |--Pozostałe tematy
| | |--Układ dolotowy i wydechowy
| |--Silniki wysokoprężne - diesel
| | |--Elementy silnika
| | |--Turbodoładowanie
| | |--Pozostałe tematy
| | |--Układ dolotowy i wydechowy
| |--Układ napędowy i skrzynie biegów
| | |--Napęd przedni
| | |--Quattro
| | |--Skrzynie manualne
| | |--Skrzynie automatyczne
| |--Zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy
| | |--Zawieszenie
| | |--Układ hamulcowy
| | |--Układ kierowniczy
| |--Nadwozie, wyposażenie i wnętrze
| | |--Blacharstwo i lakiernictwo
| | |--Tapicerka, dywany, plastiki itp.
| | |--Klimatyzacja
| | |--Pozostałe tematy
| |--Tuning
| | |--Chiptuning i tuning mechaniczny
| | |--Tuning wizualny
| | |--Projekty i ich rezultaty
| |--Audio, nawigacja, oraz elektryka i elektronika
| | |--Car Audio
| | |--GPS i GSM
| | |--Elektryka i elektronika
| | |--Czujniki, kody i schematy
| | |--Pozostałe tematy
|--Przeróbki i porady, czyli zrób to sam
| |--Zrób to sam - gotowe recepty
|--Zakup samochodu Audi
| |--Kupujemy Audi
| | |--Audi 80/90
| | |--Audi 100/200/V8
| | |--Audi A2/S2
| | |--Audi A3/S3
| | |--Audi A4/S4
| | |--Audi A5/S5
| | |--Audi A6/S6
| | |--Audi A8/S8
| | |--Pozostałe modele Audi
|--Targowisko
| |--Sprzedam - ogłoszenia na forum
| | |--Samochody
| | |--Części samochodowe
| | |--Car Audio, GPS i GSM
| | |--Inne przedmioty
| |--Kupię - ogłoszenia na forum
| | |--Samochody
| | |--Części samochodowe
| | |--Car Audio, GPS i GSM
| | |--Inne przedmioty
|--Nasi Partnerzy handlowi
| |--Sklepy
| |--Usługi
|--Hyde Park
| |--Polecane i niepolecane warsztaty, sklepy i hurtownie
| | |--Polecane warsztaty, sklepy itp.
| | |--Negatywne opinie
| |--Temida radzi
| |--Po godzinach
| | |--Gadu gadu
| | |--Humor
| | |--Szafa Grająca
| | |--Film, książka, teatr, gry
| | |--Sport
| | |--Rocznice, święta, życzenia
|--Spotkania i imprezy
| |--Spotkania, imprezy, zloty
| | |--Ogólnopolskie
| | |--Kujawsko-pomorskie
| | |--Zachodniopomorskie
| | |--Warmińsko-mazurskie
| | |--Mazowieckie
| | |--Łódzkie
| | |--Dolnośląskie
| | |--Opolskie
| | |--Lubelskie
| | |--Małopolskie
| | |--Lubuskie
| | |--Podkarpackie
| | |--Podlaskie
| | |--Pomorskie
| | |--Śląskie
| | |--Świętokrzyskie
| | |--Wielkopolskie
Losowe tematy » Elektryka i elektronika
KLUCZYK. Czy mogę mieć SCYZORYK?
•
Włącznik ogrzewania tylnej szyby i klakson
•
maxicar1886bp - malutka prośba o pomoc
•
Bixenon słabe światła drogowe
•
Brak prądu na pompie paliwa
•
Wskaźnik temperatury nie zawsze reaguje
•
Problem z zapłonem- klikający przekaźnik
•
żarówka termometru
•
Pali bezpiecznik
•
tempomat
•
Wiązka elektryczna do haka
•
kontrolka air bag
•
Brak światła w drzwiach-nogach kierowcy i brzęczyka
•
wiązka tylnego hamulca elektr. lewa strona
•
Regulamin
•
A4 B5 Montaż alarmu
•
Światła
•
Podswietlenie kimatronika
•
Problem z podłączeniem zasilania silniczka szyberdachu
•
A4 B6 AVF czujnik G40
•
Brak Ładowania - Kontrolka Ako
•
Audi A6 C5 - Cieknie płyn do spryskiwaczy
•
Podłączenie sterownika centralnego zamka
•
Ledowe kierunki a linia CAN
•
licznik do c4 - podświetlenie i tarcze
•
A3 8L spryskiwacze lamp.
•
podświetlanie panela lusterek elektrycznych
•
A6 C5 problem z błędami
•
Nie działa podgrzewanie lusterek Audi q7
•
ciężko zapala zimny
[ IP:
216.73.217.85
]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja
PCserwis
®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM
|
Polityka Prywatności
|
Stajnia Klubowa