Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Pierwsze korczki z moją nową A6-óstką
Odpowiedz do tematu
 
Krzyhoo, Po pierwsze gratuluje Ci nowego nabytku ;) To piekne autko, mozna sie zakochac ;)

Czytajac Twoje posty....
szukasz ksiazki typu sam naprawiam- takowej rowniez nie znalazlem, ale mysle, ze instrukcja obslugi wiele Ci podpowie... w wersji elektronicznej jest ;) Tam bedzie o m.in. o tych szybach.

Ten scaner co zaproponowales z allegro to tylko do hamulcow. Wez najzwyklejszego laptopa+ tzw. niebieski kabelek (np. viaken)+ VAG-COM 311.2n ten zestaw diagnostyczny prawde Ci powie.

Jak masz wneke na 1DIN to Concert lub Chorus. Symphony lub NaviPlus tylko (bez przerobek) jesli masz 2DIN.

Problemy z wyciekajacym olejem to czesta przypadlosc V6-tek. Niestety. Sam mialem z tym problem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
borussia_CK napisał/a:
Krzyhoo, Po pierwsze gratuluje Ci nowego nabytku ;) To piekne autko, mozna sie zakochac ;)

Czytajac Twoje posty....
szukasz ksiazki typu sam naprawiam- takowej rowniez nie znalazlem, ale mysle, ze instrukcja obslugi wiele Ci podpowie... w wersji elektronicznej jest ;) Tam bedzie o m.in. o tych szybach.

Ten scaner co zaproponowales z allegro to tylko do hamulcow. Wez najzwyklejszego laptopa+ tzw. niebieski kabelek (np. viaken)+ VAG-COM 311.2n ten zestaw diagnostyczny prawde Ci powie.

Jak masz wneke na 1DIN to Concert lub Chorus. Symphony lub NaviPlus tylko (bez przerobek) jesli masz 2DIN.

Problemy z wyciekajacym olejem to czesta przypadlosc V6-tek. Niestety. Sam mialem z tym problem.


Hej dzięki za wieści,
a masz może namiar na wersję elektroniczną, byłbym dzwięczny WIELCE, ;)
Raczej pokuszę się o ten Vag Scanner bo niestety nie mam dostępu do pieców, mój świat to jabłuszka, ;)
Na razie pewnie nie będę nic przerabiał więc wejdę w opcję 1din-ową i rozpoczynam batalię z wyciekiem, ni dy rydy, musi być sucho i pięknie ;audi;

houk

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
rozpoczynam batalię z wyciekiem, ni dy rydy, musi być sucho i pięknie
a z kąd Ci leje? Pytam, bo od dłuzszego czasu sam walczę z wyciekiem z pod klawiatury :-/ zmieniłem juz uszczelki-2 tygodnie spokoju, potem je zasilikonowałem -2 tygodnie spokoju i znowu leje :mur:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze nie wiem, mało nim śmigam bo czekam na papiery, jak je dostanę, a pewnie jutro to od razu jadę na kanał i wtedy będę wszystko wiedzieć, generalnie nie mam jednej plamki tylko parę :( ,

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo, Wyslalem Ci info na priv. U mnie lało sie spod chlodnicy oleju, oraz uszczelniaczy na wale. Dodatkowo mam uszczelniona miske olejowa i wymienione kilka uszczelek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo napisał/a:
generalnie nie mam jednej plamki tylko parę
podobnie u mnie, zani zaczniesz rozbebeszać całe auto :-P sciagnij plastikowe obudowy o dokładnie oglądnij dekle , a dokładniej czy z pod nich nie leje ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hej,

wciąż nie mam papierów :zly: stąd moje milczenie. Nie mam osłony ale jak przygotuję szerszenia do sprzedania :-( swoje siły przerzucę na "młodziaka".
Mam jednak drobne pytanie odnośnie pamięci foteli itp., niby preste ale jednak coś nie chalo,
ustawiam sobie wedle upodobań, naciskając m wciskam numerek i trzymam. Słychać cyknięcie czyli zakładam że zapamiętał no ale nie bardzo, jak poprzestawiam i nacisnę ten numer (przytrzymam), oparcie się składa i na maksa dociska mnie do kiery, nie wierzę żeby ktoś miał takie ustawienie...
Jak można to sprawdzić,jak można skasować ustawienia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ustawienia skasujesz przez zapamiętanie nowych. Naciśnij klawisz pamieci razem z klawiszem Memory.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak właśnie robię, naciskam "M" i numer, słychać cyknięcie ale to wszystko,
później jak nacisnę numer i go trzymam to fotel się łamie w przód :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Naciśnij i przy3maj klawisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Naciśnij i przy3maj klawisz.


tak właśnie cały czas robię, nie inaczej ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i jak walka z wyciekiem oleju??? To bolaczka tych V6-tek....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
borussia_CK napisał/a:
No i jak walka z wyciekiem oleju??? To bolaczka tych V6-tek....


Na razie jeszcze się nie zabrałem za to, auto stoi w garażu, nie mam wciąż potrzebnych dokumentów :evil: i nie mogę nim śmigać i się cieszyć :zly:
A z wyciekami i całym pierwszym przeglądem (wymiany filtrów olejów wszystkich) chcę podskoczyć do znajomego warsztatu, na razie sam nie chcę niczego ruszać dopóki nie zapoznamy się bliżej z perła, ;)
Kolejna rzecz że jak wsiądę w perłe nie wiem czy tak łatwo z niej wysiądę, muszę sprzedać szerszenai szybko by się nie zmarnowało moje ukochane auto :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzyhoo, To fakt, ze sie nie chce z niego wysiadac, nawet moja 2-letnia coreczka uwielbia jezdzic i buszowac w srodku ;)
A jakie papiery jeszcze zalatwiasz? Masz racje- daj do naprawy komus obeznanemu, dobrze ze masz znajomego to tam za jakies piwko Ci posprawdza, popatrzy cos zasugeruje. Warsztaty za audi to gola az milo.

Czym jeszcze jezdzisz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
borussia_CK napisał/a:
Krzyhoo, To fakt, ze sie nie chce z niego wysiadac, nawet moja 2-letnia coreczka uwielbia jezdzic i buszowac w srodku ;)
A jakie papiery jeszcze zalatwiasz? Masz racje- daj do naprawy komus obeznanemu, dobrze ze masz znajomego to tam za jakies piwko Ci posprawdza, popatrzy cos zasugeruje. Warsztaty za audi to gola az milo.

Czym jeszcze jezdzisz?


No za pyfko to może nie hehe ;) To taki warsztat quattro service u których na ogł dłubie rzeczy których sam nie potrafię no i się znamy od ładnych paru latek ;) . Nawet chcę teraz pokombinować by podłubać z nimi, wtedy się czegoś nauczę 8-)
Czekam na papiery których podczas rejestracji ( tzn. próby rej) okazało się że nie ma, dot. Vat-u i jednego tłumaczenia i już mnie k... krew zalewa, bo a6 mam od dwóch tygodni w garażu!!!! A śmigam swoim poczciwym szerszeniem C3 Avant 2.3 jak w opisie mojego profilu ;) Wiec teraz jestem posaidaczem dwóch pierścieni, czyli już małej floty hehe
Chciałbym go zostawić sobie ale nie dam rady :( więc szukam nowego godnego właściciela ale chyba łatwo nie będzie, trzymajcie kciuki

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa