Krzyhoo, Po pierwsze gratuluje Ci nowego nabytku

To piekne autko, mozna sie zakochac
Czytajac Twoje posty....
szukasz ksiazki typu sam naprawiam- takowej rowniez nie znalazlem, ale mysle, ze instrukcja obslugi wiele Ci podpowie... w wersji elektronicznej jest

Tam bedzie o m.in. o tych szybach.
Ten scaner co zaproponowales z allegro to tylko do hamulcow. Wez najzwyklejszego laptopa+ tzw. niebieski kabelek (np. viaken)+ VAG-COM 311.2n ten zestaw diagnostyczny prawde Ci powie.
Jak masz wneke na 1DIN to Concert lub Chorus. Symphony lub NaviPlus tylko (bez przerobek) jesli masz 2DIN.
Problemy z wyciekajacym olejem to czesta przypadlosc V6-tek. Niestety. Sam mialem z tym problem.
| borussia_CK napisał/a: |
Krzyhoo, Po pierwsze gratuluje Ci nowego nabytku To piekne autko, mozna sie zakochac
Czytajac Twoje posty....
szukasz ksiazki typu sam naprawiam- takowej rowniez nie znalazlem, ale mysle, ze instrukcja obslugi wiele Ci podpowie... w wersji elektronicznej jest Tam bedzie o m.in. o tych szybach.
Ten scaner co zaproponowales z allegro to tylko do hamulcow. Wez najzwyklejszego laptopa+ tzw. niebieski kabelek (np. viaken)+ VAG-COM 311.2n ten zestaw diagnostyczny prawde Ci powie.
Jak masz wneke na 1DIN to Concert lub Chorus. Symphony lub NaviPlus tylko (bez przerobek) jesli masz 2DIN.
Problemy z wyciekajacym olejem to czesta przypadlosc V6-tek. Niestety. Sam mialem z tym problem. |
Hej dzięki za wieści,
a masz może namiar na wersję elektroniczną, byłbym dzwięczny WIELCE,
Raczej pokuszę się o ten Vag Scanner bo niestety nie mam dostępu do pieców, mój świat to jabłuszka,
Na razie pewnie nie będę nic przerabiał więc wejdę w opcję 1din-ową i rozpoczynam batalię z wyciekiem, ni dy rydy, musi być sucho i pięknie
houk
| Krzyhoo napisał/a: |
| rozpoczynam batalię z wyciekiem, ni dy rydy, musi być sucho i pięknie |
a z kąd Ci leje? Pytam, bo od dłuzszego czasu sam walczę z wyciekiem z pod klawiatury
zmieniłem juz uszczelki-2 tygodnie spokoju, potem je zasilikonowałem -2 tygodnie spokoju i znowu leje
Jeszcze nie wiem, mało nim śmigam bo czekam na papiery, jak je dostanę, a pewnie jutro to od razu jadę na kanał i wtedy będę wszystko wiedzieć, generalnie nie mam jednej plamki tylko parę

,
Krzyhoo, Wyslalem Ci info na priv. U mnie lało sie spod chlodnicy oleju, oraz uszczelniaczy na wale. Dodatkowo mam uszczelniona miske olejowa i wymienione kilka uszczelek.
| Krzyhoo napisał/a: |
| generalnie nie mam jednej plamki tylko parę |
podobnie u mnie, zani zaczniesz rozbebeszać całe auto
sciagnij plastikowe obudowy o dokładnie oglądnij dekle , a dokładniej czy z pod nich nie leje
Hej,
wciąż nie mam papierów

stąd moje milczenie. Nie mam osłony ale jak przygotuję szerszenia do sprzedania

swoje siły przerzucę na "młodziaka".
Mam jednak drobne pytanie odnośnie pamięci foteli itp., niby preste ale jednak coś nie chalo,
ustawiam sobie wedle upodobań, naciskając m wciskam numerek i trzymam. Słychać cyknięcie czyli zakładam że zapamiętał no ale nie bardzo, jak poprzestawiam i nacisnę ten numer (przytrzymam), oparcie się składa i na maksa dociska mnie do kiery, nie wierzę żeby ktoś miał takie ustawienie...
Jak można to sprawdzić,jak można skasować ustawienia?
Ustawienia skasujesz przez zapamiętanie nowych. Naciśnij klawisz pamieci razem z klawiszem Memory.
No tak właśnie robię, naciskam "M" i numer, słychać cyknięcie ale to wszystko,
później jak nacisnę numer i go trzymam to fotel się łamie w przód
Naciśnij i przy3maj klawisz.
| Adi202 napisał/a: |
| Naciśnij i przy3maj klawisz. |
tak właśnie cały czas robię, nie inaczej
No i jak walka z wyciekiem oleju??? To bolaczka tych V6-tek....
| borussia_CK napisał/a: |
| No i jak walka z wyciekiem oleju??? To bolaczka tych V6-tek.... |
Na razie jeszcze się nie zabrałem za to, auto stoi w garażu, nie mam wciąż potrzebnych dokumentów
i nie mogę nim śmigać i się cieszyć
A z wyciekami i całym pierwszym przeglądem (wymiany filtrów olejów wszystkich) chcę podskoczyć do znajomego warsztatu, na razie sam nie chcę niczego ruszać dopóki nie zapoznamy się bliżej z perła,
Kolejna rzecz że jak wsiądę w perłe nie wiem czy tak łatwo z niej wysiądę, muszę sprzedać szerszenai szybko by się nie zmarnowało moje ukochane auto
Krzyhoo, To fakt, ze sie nie chce z niego wysiadac, nawet moja 2-letnia coreczka uwielbia jezdzic i buszowac w srodku
A jakie papiery jeszcze zalatwiasz? Masz racje- daj do naprawy komus obeznanemu, dobrze ze masz znajomego to tam za jakies piwko Ci posprawdza, popatrzy cos zasugeruje. Warsztaty za audi to gola az milo.
Czym jeszcze jezdzisz?
| borussia_CK napisał/a: |
Krzyhoo, To fakt, ze sie nie chce z niego wysiadac, nawet moja 2-letnia coreczka uwielbia jezdzic i buszowac w srodku
A jakie papiery jeszcze zalatwiasz? Masz racje- daj do naprawy komus obeznanemu, dobrze ze masz znajomego to tam za jakies piwko Ci posprawdza, popatrzy cos zasugeruje. Warsztaty za audi to gola az milo.
Czym jeszcze jezdzisz? |
No za pyfko to może nie hehe
To taki warsztat quattro service u których na ogł dłubie rzeczy których sam nie potrafię no i się znamy od ładnych paru latek
. Nawet chcę teraz pokombinować by podłubać z nimi, wtedy się czegoś nauczę
Czekam na papiery których podczas rejestracji ( tzn. próby rej) okazało się że nie ma, dot. Vat-u i jednego tłumaczenia i już mnie k... krew zalewa, bo a6 mam od dwóch tygodni w garażu!!!! A śmigam swoim poczciwym szerszeniem C3 Avant 2.3 jak w opisie mojego profilu
Wiec teraz jestem posaidaczem dwóch pierścieni, czyli już małej floty hehe
Chciałbym go zostawić sobie ale nie dam rady
więc szukam nowego godnego właściciela ale chyba łatwo nie będzie, trzymajcie kciuki