Postanowiłem założyć w mojej niuni blokade antykradzieżową . Na chwile obecną podłączyłem blokade zapłonu tzn zasiliłem urządzenie, ktore wczesniej nabyłem na portalu aukcyjnym. Kable ukryte, zamaskowane, urządzenie rownież ukryte w miejscu o ktorym tylko ja wiem - ale nie powiem
.
Teraz trudniejsza kwestia. Najbliżej mi do przekaźników i bezpieczników pod kierownicą.
Czy ktoś z kolegów wie, ktory kabel mogę przeciąć aby auto nie odpaliło?
BArdzo prosze o pomoc. Wiem że o takich sprawach lepiej nie pisać "public" wiec moze chociaż jakas podpowiedz na maila kamil.holandia@gmail.com
Bede wdzieczny za kazde wskazówki.