Witam wszystkich. W moim aucie A3 nie działa oświetlenie bagażnika sprawdzałem żarówki i bezpiecznik sa w porządku. Jednak podczas oględzin odkryłem ze na blacie nie świeci sie kontrolka otawrtego bagażnika a zapadka czujnika nie odbija podniesienie jej recznie nie zmienia nic .Natomiast kluczyku jak nacisnę przycisk otwierania samej klapy bagażnika, to nic sie nie dzieje.... Proszę o pomoc co zrobic w takiej sytuacji
http://images44.fotosik.p...b0bb2c7dmed.jpg
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Zamek klapy tylnej.
a czym jest ta krancowka jak to wyglada gdzie sie znajduje ?
nie pozostaje Ci nic innego jak wymiana krańcówki. jeśli po wymianie otwieranie pilotem,nadal nie będzie działać to trzeba by się przyglądnąć także instalacji w peszlu pomiędzy klapą a karoserią.pozdr
| Pasiak napisał/a: |
| nie pozostaje Ci nic innego jak wymiana krańcówki. jeśli po wymianie otwieranie pilotem,nadal nie będzie działać to trzeba by się przyglądnąć także instalacji w peszlu pomiędzy klapą a karoserią.pozdr |
jak dobrze pamietam to jest to przy zamku w klapie
mozna jakies zdjęcie ?
dostane to oddzielnie czy z calym zamkiem ?
osobno to pewnie tylko servis lub allegro i jakas uzywka ale najszybciej kupisz caly zamek jestes z zelowa gosciu tam sprzedaje czesci do audi i bmw podjedz i zapytaj pewnie bedzie mial cos takiego bo pare a3 tam widzialem u niego na placu
a jak wgl spr czy to dziala kontrolka ? czy kliknac i zobaczyć czy swiatla w bagażniku sie zapala ?
Zamek z krańcówką stanowią integralną część. Sądzę, że masz lub miałeś problemy z przeciekającym silnikiem wycieraczek i zgniły kontakty. Odkręć zamek, wyciągnij wtyczkę i sprawdź czy jest co reanimować.
zamek wydaje sie w porządku padlo oświetlenie tablicy zasniedzialo i pokruszylo. A co do zamka zamyka sie z centralnym zamikem czyli dochodzi zasilanie jednak nie otwiera sie gdy w gre wchodzi oddzielne otwieranie z pilota .
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
