Oficjalne zdjęcia otwartej wersji R8
Pierwsze oficjalne zdjęcia Audi R8 Cabrio przedostały się do internetu.
Początkowe raporty wskazywały że R8 dostanie dach typu targa, jednak Audi zdecydowało się dać w pełni składaną konstrukcję.
Silnik ma być taki sam jak w zamkniętej odmianie R8 V10 [ 525KM i 530Nm].
Źródło:
www.v10.pl
Kolor szpetny, ale samo autko całkiem, całkiem
Na tego typu modele patrzę jednak raczej jako na "zabawki", bo ja praktyczna z natury jestem i nie mogłabym mieć auta, do którego nie można zgarnąć paru znajomych z zapasem piwa i bzyknąć za miasto na jakiś piknik
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Pią 18 Wrz, 2009 13:31, w całości zmieniany 2 razy