wymieniałem właśnie aku bo miałem padajacy i wyjątkowo mały,
wymieniłem na centre 95Ah, teraz powinno być ok,
z boku starego aku była podpięta taka przezroczysta rurka z kolankiem, w nowym jest dziurka w tym samym miejscu ale jest zaślepione czopkiem z małym prześwitem.
Po pierwsze co to jest a po drugie mam to wydłubać żeby znów podłączyć tą rurkę?
Jakoś opornie mi to szło więc załóżyłem że może teraz jest inaczej
thx