Witam szanowne grono klubowiczów i szczęśliwych posiadaczy 4 pierścieni.
Zwracam się z prośbą o pomoc. Nagle bez powodu MMI 2G zaczęło szaleć (Audi q7 4l,3.0 TDi, motor BUG). Jedno w co można wejść z poziomu przycisków przy lewarku biegów to radio i cd. Pozostałe opcje jak zmiana poziomu zawieszenia czy poziom aku wyświetla brama niedostępna. Dodatkowo po sprawdzeniu optyki VCDS wszystko jest ok poza sterownikiem 0F-radio cyfrowe gdzie błąd jest na optyce i elektryce. Stąd najważniejsze pytanie. Gdzie szukać tego ustrojstwa w bagażniku po lewej stronie czy za schowkiem? Dodam że raz na jakiś czas cośmu odbije i nagle działa bez problemu kilka dni. Panie i Panowie doradźcie coś.