GPS i GSM » MMI 2G
Odpowiedz do tematu
 
Dworek napisał/a:


Tylko MMI, jak rozumiem, tak? Napisz która to opcja w VAG-COM PRO bo tu deczko inaczej jest niż w VCDS o którym sporo informacji w necie jest. Spisanie adaptacji i kodowania to dwa różne procesy, czy to za jednym zamachem się robi? :-)

Adres MMi to 07. Kodowanie widoczne jest w głównym oknie, wartości adaptacji musisz kliknąć (10) Adaptacja i po kolei zmieniać kanały i spisywać wartości.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uff udało się :-) Po przejściu CD1 po naciśnięciu restart MMI ekran coś nie chciał się włączyć przez kilka minut, więc wyłączyłem i włączyłem stacyjkę, nic nie dało, i tak ze 3 razy i dopiero odpaliło. Przestraszyłem się że MMI kaput, ale poszło OK. Przy CD 2 z kolei coś nie chciało się nagrać przy aktualizacji TV - wyskoczył błąd, że device not responding, ale po wduszeniu Retry poszło. Wszystko gra. Tylko gdzieś chyba czytałem, ze po wgraniu najnowszego softu nawigacja jest w 3D, ale może coś mi się pomyliło?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
3D masz już w przedostatniej wersji 5150.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ja chyba nie wiem jak to ustawić. Jest tam opcja widoku 3D, ale to tylko mapa w 2D zmienia nachylenie, i nie jest z lotu ptaka pionowo w dół widok, tylko trochę pochylona, zyskujemy perspektywę i to wszystko. A tak też miałem przed aktualizacją nawet, choć nie jestem już teraz pewny. Teraz czytam na necie i też ludzie piszą, że nie ma budynków 3D itp... To rozumiem tak ma być?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak ma być,to według audi jest 3d :-)

adi2 pisałeś...
"Tylko gdy flashujesz przez serwice menu. Ostatnio zaniżałem soft i wgrywałem PL w A6 i CP się pojawił na 5min. Na szczęście nie miałem jeszcze takiej sytuacji aby po zmianie programu wysyłać kogoś do ASO. 25€ za przypisanie sterownika, to jeszcze nie majątek, ale... niesmak zostaje. "

nie bardzo rozumiem? to można inaczej,bez zielonego menu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dworek napisał/a:
To ja chyba nie wiem jak to ustawić. Jest tam opcja widoku 3D, ale to tylko mapa w 2D zmienia nachylenie, i nie jest z lotu ptaka pionowo w dół widok, tylko trochę pochylona, zyskujemy perspektywę i to wszystko. A tak też miałem przed aktualizacją nawet, choć nie jestem już teraz pewny. Teraz czytam na necie i też ludzie piszą, że nie ma budynków 3D itp... To rozumiem tak ma być?

Prawdziwe 3G jest dostępne w MMI 3G

jarecki01 napisał/a:


adi2 pisałeś...
"Tylko gdy flashujesz przez serwice menu. Ostatnio zaniżałem soft i wgrywałem PL w A6 i CP się pojawił na 5min. Na szczęście nie miałem jeszcze takiej sytuacji aby po zmianie programu wysyłać kogoś do ASO. 25€ za przypisanie sterownika, to jeszcze nie majątek, ale... niesmak zostaje. "

nie bardzo rozumiem? to można inaczej,bez zielonego menu?

Update robi się przez wciśnięcie klawiszy SETUP i RETURN. Przez menu serwisowe (zielone) można zrobić downgrade.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
niedawno powróciłem do 5570 i złączyło się cp,odpuściło po 2ch dniach i tera się boję zapodać jeszcze raz polskie 5150 bo rok temu to musialem do serwisu,ale najlepiej to się robi na wyłaczonej stacyjce..zero ryzyka ,że coś pobiera prąd oprócz cd

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja zawsze robię na wyłączonym zapłonie z dodatkowym zasilaniem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wczoraj zmieniałem softy podczas jazdy i też wszystko ok,czyli nie ma znaczenia czy zapłon włączony czy wyłączony,podobnie w zmieniarce cd na 1 miałem soft a na 5ciu pozostałych muzę ale i tak wyszukał meta z 1szej płyty,tylko coś nie teges z tym spolszczaniem u mnie,ale może zaryzykuję po niedzieli jeszcze raz,może się nie załączy tio cholerstwo

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jarecki01 napisał/a:
wczoraj zmieniałem softy podczas jazdy i też wszystko ok,czyli nie ma znaczenia czy zapłon włączony czy wyłączony, (...)


Witam.
Ku ścisłości: --> To jechałeś podczas jazdy i miałeś wyłączony zapłon ?
No, chyba że auto było na lawecie. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mirkok napisał/a:
jarecki01 napisał/a:
wczoraj zmieniałem softy podczas jazdy i też wszystko ok,czyli nie ma znaczenia czy zapłon włączony czy wyłączony, (...)


Witam.
Ku ścisłości: --> To jechałeś podczas jazdy i miałeś wyłączony zapłon ?
No, chyba że auto było na lawecie. :mrgreen:


Ku ścisłości --> wystarczy uważnie czytać. jarecki01 napisał, że zrobił update na pracującym silniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam,

MMI 2G
Aktualizowałem do 5570,a następnie spolszczenie. telefon i kierownica działa. Teraz nie mogę wejść do zielonego menu. Straciłem na pewno możliwości:
ustawienie zawieszenia pneumatycznego
nie wyświetla kamera cofania
navi nie chce przyjąć adresu
Brak ciśnienia opon
brak świateł dodatkowych
i pewnie wiele innych....

Ktoś coś poradzi ?
Jutro moge mieć sam kabel vcds, ale nie mam pojęcia co i jak.
Czy w serwisie przywrócą to wszystko ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kolego zapoznaj się z regulaminem i odwiedź dział "Powitanie" Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Kolego zapoznaj się z regulaminem i odwiedź dział "Powitanie" Pozdrawiam


Zrobione ;)

[ Dodano: Czw 09 Mar, 2017 13:16 ]
Camera wróciła i regulacja zawieszenia również, ale dalej w menu zielonym nie moge wejść w zakładkę CARE

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problem powstał po upgrad'zie czy downgrad'zie?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa