Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A4 ]Jaki bezpiecznik od tylnych świateł
Re: Jaki bezpiecznik od tylnych świateł
Brakuje Ci tylnych świateł pozycyjnych. Jeżeli żarówki będą sprawne, to niestety problem będzie w module centralnym który znajduje się nad nogami kierowcy. Przód świeci?
Witam dzisiaj zapaliła mi się dzisiaj kontrolka że nie mam świateł.Okazało się że nie mam tylnych świateł mijania (obydwu).Czy to wina bezpiecznika czy zbieg okoliczności i mi padły 2 żarówki.Jeżeli bezpiecznik to jaki numer?
| air40 napisał/a: |
| Witam dzisiaj zapaliła mi się dzisiaj kontrolka że nie mam świateł.Okazało się że nie mam tylnych świateł mijania (obydwu).Czy to wina bezpiecznika czy zbieg okoliczności i mi padły 2 żarówki.Jeżeli bezpiecznik to jaki numer? |
Brakuje Ci tylnych świateł pozycyjnych. Jeżeli żarówki będą sprawne, to niestety problem będzie w module centralnym który znajduje się nad nogami kierowcy. Przód świeci?
Dobra jak sprawdzałem 2 żarówki mi padły.Temat do zamknięcia
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych