Liczniik Audi V8
Może ktoś wie do czego służą zworki które są umieszczone z tyłu licznika? Co do jednej mam podejrzenia do czego służy ale poczekam na odpowiedz bo może się mylę.

O które zworki zworki chodzi? Fotek nie widać.
| Adi202 napisał/a: |
| O które zworki zworki chodzi? Fotek nie widać. |
Sprawdzałem na dwóch komputerach i widać zdjęcia (dodane przez postimage.org)
No teraz widać, wcześniej nie było śladu nawet po kliknięciu w ikonę. Mniejsza z tym.
Te swiche służą do korekcji wskazań BC, na drugiej foci jest swich do zmiany wyświetlania ikony świateł stopu w AC - niemiecki z napisem brems licht lub angielski ikona stopu.
Tak myślałem ze chodzi o test żarówek świateł stopu ale nie wiedziałem ze można zmienić napis na ikonę.Wiesz dokładnie jakie korekty wskazań BC można wykonać tymi przełącznikami?
Musiałbym poszperać w serwisówkach, ale chodzi tutaj o spalanie benzyny +/- 5, 10 i 15%