Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
sterownik dachu cabrio
Nie posiadam schematu elektrycznego do tego modelu, więc nie mogę dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Audi A4 Cabrio produkowany był od 2003r, natomiast Audi 80 Cabrio produkowany był do 2000r..... możliwe jest, że ten moduł jest z końca 2002r i zdemontowany był z pierwszego wypustu A4 i CAN musi posiadać. CAN w Audi pojawił się na przełomie 2000/2001.
pzdr
Witam.Poszukuje sterownika rozkładania dach w cabrio b4rok 1996.Moze sam numer by mi ktos podał . Na allegro są ale do a4 i raczej chyba nie spasuja.
441 959 257 D , B, lub A powinny wszystkie pasowac
W/g Etki w A4 są też montowane te o nr. początkowym 441 , dwa pozostałe z A4 mają inne oznaczenia
W/g Etki w A4 są też montowane te o nr. początkowym 441 , dwa pozostałe z A4 mają inne oznaczenia
Ostatnio zmieniony przez roger110 Sro 10 Mar, 2010 21:20, w całości zmieniany 2 razy
Dzieki kolego za info.W moim cabrio wszesniejszy włascicel sobie go pozyczyl i zostały same wtyczki.
Numer 441 959 257 D to przekaźnik sterowania elektrycznych szyb i szyberdachu. Ciebie interesuje sterownik z hydraulicznym napędem składanego dachu, czyli 8G0 959 255A i wygląda to dokładnie tak http://cgi.ebay.de/Audi-8...2201410003r1807 Ta aukcja już się skończyła i nie było kupujących, więc jest szansa, iż pojawi się ponownie.
pzdr
pzdr
Witam.Wlasnie chodzi mi o ten od chydrauliki dachu tylko mam trzy wolne wtyczki a na ebau widac cztery wtyki.
[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 09:54 ]
A taki z a4 8HO 959 255 B spasuje
[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 09:54 ]
A taki z a4 8HO 959 255 B spasuje
Nie będzie pasować. Audi A4 Cabrio sterowane jest siecią CAN.
luk a6, sorki nie doczytałem , że to dach , a nie szyber
. Przepraszam za zamieszanie.
Na alegro było napisane że jest z 2002 a w tych latach nie było jeszcze canu.ADI a ten sterownik na ebaju ma cztery wyjscia a ja mam trzy wtyczki czemu?
| luk a6 napisał/a: |
| Na alegro było napisane że jest z 2002 a w tych latach nie było jeszcze canu.ADI a ten sterownik na ebaju ma cztery wyjscia a ja mam trzy wtyczki czemu? |
Nie posiadam schematu elektrycznego do tego modelu, więc nie mogę dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Audi A4 Cabrio produkowany był od 2003r, natomiast Audi 80 Cabrio produkowany był do 2000r..... możliwe jest, że ten moduł jest z końca 2002r i zdemontowany był z pierwszego wypustu A4 i CAN musi posiadać. CAN w Audi pojawił się na przełomie 2000/2001.
pzdr
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych