Car Audio » [A4 b7] RNS-E problem z muzyką na kartach SD
Odpowiedz do tematu
 [A4 b7] RNS-E problem z muzyką na kartach SD
Witam wszystkich. Właśnie zamontowałem w swojej A4 B7 nawigacje RNS-E. Wszystko działa jak należy, jednak mam problem z odtwarzaniem muzyki z kart SD. Wiem, że takie tematy już były ale nigdzie nie znalazłem dokładnego rozwiązania problemu. Czytnik widzi obie karty (normalne SD po 2GB), foldery oraz muzykę, jednak spora część utworów nie działa, tz zostają ominięte. Próbowałem 3 różnych kart, formatowałem je w komputerze na różne sposoby ale i to nic nie dało. Proszę o jakieś porady co może być przyczyną.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spróbuj przekopiować te niewidoczne kawałki na kartę 256MB. Oczywiście przed tym format na FAT.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
One wszystkie są widoczne, ale po prostu nie chcą się odtwarzać, próbowałem też z mniejszymi kartami i było tak samo. Oczywiście format FAT i FAT32 też był.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przeskakuje na następny utwór czy się wiesza?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przeskakuje na kolejne utwory aż trafi na taki, który może otworzyć, wydaje mi się, że może to być wina formatów piosenek, ale wszędzie mam rozszerzenie .mp3

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Porównaj bitrate tych utworów. W czymś musi być różnica.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I chyba tu jest pies pogrzebany, utwory, które się nie odtwarzają mają 128, a te, które działają powyżej tej wartości. Polecicie jakiś program, którym można przerobić bitrate?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
diver0101 napisał/a:
I chyba tu jest pies pogrzebany, utwory, które się nie odtwarzają mają 128, a te, które działają powyżej tej wartości. Polecicie jakiś program, którym można przerobić bitrate?

W dół zawsze można zjechać, ale w górę? Nie polecam wyjdzie z tego kaszanka. Stwórz na nowo MP3 w ten sposób zyskasz na jakości dźwięku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Problem rozwiązany! Należy zmienić bitrate piosenki, RNS-E odtwarza piosenki z bitrate powyżej 128kBs. Można to zrobić programem np. CDex.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa