Witam,
Przejechałem trasę ok 230km, w której samochód zachowywał się normalnie i nic nie wskazywało na jakąkolwiek usterkę. Dojechałem do celu i zakończyłem jazdę. Samochód stał pod gołym niebem ok 48h w temp. ok -2. Po tym czasie kompletnie nie ma prądu. Jakby nie było akumulatora. Nie działa kompletnie nic co wymaga zasilania. Akumulator ma ok. 1rok i jest w pełni sprawny i naładowany.
Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być powodem takiej usterki?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
(A4-1997) Całkowity brak zasilania
Chcesz powiedzieć, że akumulator jest sprawny i nie działają nawet światła awaryjne?
Dokładnie. Nie działa zupełnie nic: Centralny zamek, brak oświetlenia kabiny,radio itd itd
sprawdź klemę minusową czy jest dobrze dokręcona do karoserii.
Obecnie muszę uciekać do pracy ale sprawdzę to po powrocie. Raczej jest w porządku ponieważ sprawdzałem czy kable się trzymają ale sprawdzę dokładniej śrubę mocującą i cały przewód.
Dzięki
Dzięki
Nie ma raczej innej mozliwości, ponieważ zasilanie idzie bezpośrednio pod konsolę.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych