Witam.
Mój problem polega na tym , że posiada w podłokietniku telefon (stara Nokia) , i poszukuje ładowarki , takiej co będzie parowała i do telefoniu i to tego wejscia na ładowarke co znajduje się pod podłokietnikiem.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Audi S6 C5 2000 telefon samochodowy
nokia 2110i NHE-4NX tak na Nokia się nazywa, w zestawie do Niej powinnam mieć właśnie taki kabelek do podłaczenia jako ładowarke i nie mam.
Uuuu to jest bardzo bardzo stara Nokia (1994r). Ta Nokia ma 2 złącza do ładowania telefonu. Jedno okrągłe jak to w starej Nokii bywało, a drugie obok - systemowe (prostokątne) do ładowania baterii w zestawie samochodowym. Ładowarkę domową miałem ale niestety jak to bywa w życiu już nie mam - 20g tego sprzętu poszło na recycling. Poszukaj kogoś kto mógłby rzucić okiem dlaczego nie ładuje się przez to złącze systemowe.
pzdr
dokładnie mi chodzi o ten kabelek to złącza systemowego, powinien być w zestawie razem z samochodem jednak Go nie było.
Chodzi Mi o kabelek który połaczy to wejście zaznaczona na czerwono , które jest w telefonie z tym znajdującym sie pod podłokietnikiem.
Sądzę, że chodzi o Nokię 6210 (6310) Po co ci taka ładowarka w zestawie skoro zestaw posiada ładowanie telefonu.
| Adi202 napisał/a: |
| Sądzę, że chodzi o Nokię 6210 (6310) Po co ci taka ładowarka w zestawie skoro zestaw posiada ładowanie telefonu. |
nokia 2110i NHE-4NX tak na Nokia się nazywa, w zestawie do Niej powinnam mieć właśnie taki kabelek do podłaczenia jako ładowarke i nie mam.
| lolja10 napisał/a: |
|
nokia 2110i NHE-4NX |
Uuuu to jest bardzo bardzo stara Nokia (1994r). Ta Nokia ma 2 złącza do ładowania telefonu. Jedno okrągłe jak to w starej Nokii bywało, a drugie obok - systemowe (prostokątne) do ładowania baterii w zestawie samochodowym. Ładowarkę domową miałem ale niestety jak to bywa w życiu już nie mam - 20g tego sprzętu poszło na recycling. Poszukaj kogoś kto mógłby rzucić okiem dlaczego nie ładuje się przez to złącze systemowe.
pzdr
| Adi202 napisał/a: | ||
Uuuu to jest bardzo bardzo stara Nokia (1994r). Ta Nokia ma 2 złącza do ładowania telefonu. Jedno okrągłe jak to w starej Nokii bywało, a drugie obok - systemowe (prostokątne) do ładowania baterii w zestawie samochodowym. Ładowarkę domową miałem ale niestety jak to bywa w życiu już nie mam - 20g tego sprzętu poszło na recycling. Poszukaj kogoś kto mógłby rzucić okiem dlaczego nie ładuje się przez to złącze systemowe. pzdr |
dokładnie mi chodzi o ten kabelek to złącza systemowego, powinien być w zestawie razem z samochodem jednak Go nie było.
Zrób fotkę tego uchwytu i połączeń.
| Adi202 napisał/a: |
| Zrób fotkę tego uchwytu i połączeń. |
Chodzi Mi o kabelek który połaczy to wejście zaznaczona na czerwono , które jest w telefonie z tym znajdującym sie pod podłokietnikiem.

Zestaw jaki posiadasz jest firmy Cullmann i brakuje Ci takiego uchwytu http://allegro.pl/audi-b6...3351085095.html
Obawiam się, że Nokii 2110 nie uruchomisz w zestawie, bo nie kupisz takiego mocowania.
Proponuję "przesiąść" się na inny model telefonu np 6310.
pzdr
Obawiam się, że Nokii 2110 nie uruchomisz w zestawie, bo nie kupisz takiego mocowania.
Proponuję "przesiąść" się na inny model telefonu np 6310.
pzdr
Albo 6310i
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych