Ostatnio wyskakuje mi komunikat:
limited talktime for sos
a po nim:
emergency battery low
Czy kończy się bateria w telefonie ??? Wprawdzie telefonem się kiedyś bawiłem. Obecnie szkoda mi czasu aby go używać. Czy ma ktoś zbyteczne baterie. Jutro wyśle foto telefonu.
A6 C5 2003r jak z mojego obrazka
:D
[ Dodano: Pon 17 Lut, 2020 14:05 ]
Telefon przestał działać a co najgorsze przez niego zaczęło padać AKU. Obecnie nie podświetla wyświetlacza. Przy uruchomieniu auta nie wyskakuje na FIS komunikat: Telematic.
Pojawił się również problem z nawigacja. Nie łapie sygnału satelity. Widzi 53 satelity ale w wierszy połączenia jest 0.
Błędów przez Polski Vag nie ma ani na radiu ani w navi. Do telefonu nie mogę wejść.
Od czego zacząć szukanie ?