Pozostałe tematy » Jak ustalić wersję wyposazenia Audi A3 8P3
Odpowiedz do tematu
 Jak ustalić wersję wyposazenia Audi A3 8P3
Szukałem po wielu forach i nigdzie nie mogę znaleźć jak ustalić jaką mam wersję wyposażenia mojej Audi A3 8P3. Przeglądałem forum, ale i tutaj nie znalazłem jasnej dla mnie odpowiedzi... Czy możecie pomóc mi ustalić coś w temacie? :)
Podam parę info:
rok prod 2005 (wersja 2006)
silnik 1.9 TDI 105 KM
materiałowa tapicerka
tempomat
podłokietnik z przodu
4 ramienna kierownica
i od razu kolejne pytanie: z tego co się orientuję nie mam "pełnego" FISu - nie mogę wyświetlić na komp pokładowym np spalania itp - nie mam na manetce wycieraczek żadnych przycisków typu BC. Czy istnieje możliwość (zabrzmi to głupio) "doposażenia" autka w takie bajery?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnego razu uroczy pan w serwisie podal mi info, ze czteroramienne kiery montowane byly w A3 w wersji Attraction. Jako, ze podal mi jeszcze kilka innych "cennych" info, reki sobie za to obciac nie dam.
Fotele masz normalne czy "lekko" sportowe?
Szczerze powiedziawszy nie slyszalam jeszcze, aby mozna bylo ustalic wersje wyposazenia auta po kodach. Jezeli sie myle, to prosze mnie poprawic ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wg mnie fotele są standardowe.
Słyszałem coś o ustalaniu tego po kodach z wlepki z tym że u mnie jest mały problem wlepka jest częściowo zamazana..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jezeli rzeczywiscie da sie ustalic wersje samochodu po kodach, to bylaby to dla mnie nowosc. Ale czlowiek uczy sie cale zycie. A3 standardowo fabrycznie ma 3 wersje.

Attraction – model podstawowy z czteroramienną kierownicą, materiałową tapicerką "Fabula", 15-calowe felgi aluminiowe w stylistyce 10 okrągłych otworów
Ambition – sportowa wersja z trójramienną skórzaną kierownicą, zawieszenie standardowo obniżone o 16 mm, skórzana gałka dźwigni zmiany biegów, sportowe fotele, pięcioramienne 16-calowe odlewane obręcze aluminiowe i inne elementy wyposażenia sportowego
Ambiente – komfortowa wersja z czteroramienną skórzaną kierownicą i gałką dźwigni zmiany biegów, welurowa tapicerka "Alcantara", pakiet oświetlenia wnętrza, podłokietnik z przodu, jedenestoramienne 15-calowe felgi aluminiowe
Za : wikipedia.org

Male niuanse tworza roznice. Ja zawsze rozpoznaje wersje po .... tapicerce - jezeli jest oryginalna ( a przyznacie, ze obicia zmieniane sa rzadko). Audi ma katalog tego elementu wyposazenia w roznych rocznikach modelowych i mozna w miare szybko sprawdzic.
Masz swiatla przeciwmgielne?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak, są światła przeciwmgielne, 7 ramienne felgi 16",podłokietnik z przodu, tapicerka tak jak pisałem welurowa i czteroramienna kierownica. Z tego co piszesz wynika że mam 3-ecią wersję. Są jednak rzeczy, które odbiegają od wyposażenia Ambiente a moją Audi.
Zastanawiam się teraz nad FISem (spalanie itp dane wyświetlane w komp pokładowym). Nie mam żadnych przycisków na manetce wycieraczek stąd wnioskuję, że moja wersja jest "uboga". Da się jakoś doposarzyć autko w takie bajery?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pablo7no napisał/a:
Tak, są światła przeciwmgielne, 7 ramienne felgi 16",podłokietnik z przodu, tapicerka tak jak pisałem welurowa i czteroramienna kierownica. Z tego co piszesz wynika że mam 3-ecią wersję. Są jednak rzeczy, które odbiegają od wyposażenia Ambiente a moją Audi.
Zastanawiam się teraz nad FISem (spalanie itp dane wyświetlane w komp pokładowym). Nie mam żadnych przycisków na manetce wycieraczek stąd wnioskuję, że moja wersja jest "uboga". Da się jakoś doposarzyć autko w takie bajery?
da się kwestia zakupienia części i ktos kto to poskłada

Postaw piwo autorowi tego posta
 
"da się kwestia zakupienia części i ktos kto to poskłada"

Nie znam się specjalnie na tym, więc jest to kwestia zakupienia jakich części i o jakim wydatku mniej więcej mowa? Wdzięczny będę za info :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pablo7no napisał/a:
"da się kwestia zakupienia części i ktos kto to poskłada"

Nie znam się specjalnie na tym, więc jest to kwestia zakupienia jakich części i o jakim wydatku mniej więcej mowa? Wdzięczny będę za info :)
manetka,zegary z FISem, zmiana kodowania, montaz garniesz sam z nasza pomocą. Ceny sprawdź sobie na np. alledrogo

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa