Witam . Od tygodnia jestem sczesliwym posiadaczem audi tak jak w profilu .

Lecz osoba majaca wczesniej ten samachod byla poprostu zwyklym szmaciarzem .
Wracajac do tematu .
Wyjmujac stare radio Blaupunkt Munchen ktore bylo juz wymieniam Blaupunkt Seattle mp 74 .
Kable ktore sa to jest masakra , brzeczy mi w z tylu w glosnikach nawet jak mam odlaczone radio , akum mi szybko pada . Zglaszam sie z prosba ktory kablek do ktorego podlaczyc tak zeby wszystko dzialalo . ( Nie ma orginalnych wtyczek w kablach w audi ) I czy jest mozliwosc podlaczenia sie z radia do wyswietlacza FIS .
Trzeba przywrócić wszystko do oryginału i będzie grać. Opisz kolory przewodów napiszę co do czego podłączyć.
-biały złacze C pin 6
-czerwony złącze A pin 4
-czerwono niebieski 0.75 złącze A pin7
-czerwono niebieski 0.50 oryginalnie był złacze A pin 3 tego nie podłączaj
-niebiesko-szary złącze B pin 5
-niebiesko-brazowy złącze B pin 6
-czarno-szaro-bialy
-brazowo-szary złacze B pin 4
-brazowy złącze A pin 8
-szary złacze A pin 2
-bialo-niebieski złącze A pin 1
-czerwono-szary złącze B pin 3
kabel 4 zylowy:
- bialy złącze C pin 1
- zolty złacze C pin 2 złącze żółte tylne głośniki
- fioletowy złacze C pin 3
- czarny ekran przewodów pin od 1 do 3
zielna wtyczke :
- czerowno-zolty złacze C pin 10
- czerowno brazowy złącze C pin 9 złącze zielone to wyświetlanie radia na FIS
- szaro czerwony złącze C pin 8
Wymieniłem wszystkie przewody prócz jednego. nie zgadza się kolor przewodu. Brakuje mi też jednego szary z niebieskim paskiem. Jest to podświetlenie i powinien być podłaczony do złącza A pin 6. Mozliwe, że ten czarno szaro biały, to jakaś kompinacja brakującego podświetlenia. Podłacz do niego miernik i załącz światła. Jeżeli pojawi się 12V, to jest to ten zagubiony.
pzdr
To jest rozpisane do podlaczenia kostek do orgianlnego radia audi , czy juz pod blaupunkt ?
Czesc

zamienilem tylko dwa kable
fioletowy złacze C pin 3 z
biały złacze C pin 6
Juz nic nie piszczy w glosnikach

ale nie dziala mi fis

jakas podpowiedz ?