Czy ktoś zna jakiegoś magika właśnie z Warszawy albo okolic W-wy. No i dobrze by było żeby nie krzyczał z 5 tys. zł tak jak pewnie w serwisie ASO
Pozdrawiam
| Fotis1985 napisał/a: |
| Witam. Czy ktoś może ma pojęcie gdzie w Warszawie jest jakiś dobry mechanik od skrzyń automatycznych multitronic? Posiadam Audi A6 c5 z 2005 r. Chodzi mi o to, że wyskakuje mi cały czas problem, mryga napis PRNDS, dotychczasowy mechanik się poddał i powiedział, że nie ma takiego specjalistycznego programu komputerowego pod grupę volkswagena, tylko że ma uniwersalny pod wszystkie auta BOSCH. Twierdzi, że to sterownik skrzyń, ewentualnie potencjometr skrzyń, który jest gdzieś wewnątrz.
Czy ktoś zna jakiegoś magika właśnie z Warszawy albo okolic W-wy. No i dobrze by było żeby nie krzyczał z 5 tys. zł tak jak pewnie w serwisie ASO
Pozdrawiam |