DenniSZgc napisał/a:
nico napisał/a:
Witam.
... a stopy jak wsadzilem to sygnalizuje ze brak.
Pozdrawiam.

Wiesz, ze zarowki diodowe maja + i _ zobacz czy bieguny sie zgadzaja, mi sie nie zgadzaly w lampce oswietleniowej w srodku i musialem przerobic czyli zamiana plusa z minusem.


oczywiscie jest tak jak mowisz z tym + i -, ale nie ma co tutaj porownywac instalacji z A4 i V8.. nie dosc ze dzieli je przepasc technologiczna to i 'uelektrycznienie' obu aut jest totalnie inne..
:arrow: