Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
wyświetlacz AC
Re: wyświetlacz AC
Zdemontuj metalową ramkę wyświetacza i obróć elastomer - tą stronę która dotyka LCD obróć w stronę laminatu czyszcząc dokładnie połączenia. Po zamontowaniu ramki z wyświetlaczem dociśnij ją trochę mocniej zawijając języczkami.
pzdr
Pozostaje szukać jakiegoś na dawcę organów. Miałem gdzieś 2 zapasowe, ale musiałbyś mi podać wymiary tego LCD.
pzdr
Mam mały problemik z wyświetlaczem AC w zegarach, a mianowicie coraz częściej albo nic nie pokazuje, albo tylko 4 linie w poprzek się świecą, bez pokazania komunikatu, przelutowałem płytkę koło wyświetlacza, ale nie pomogło. Czy jest możliwość jeszcze go naprawić czy wymiana, a jeśli wymiana to czy z innych modeli będzie pasowało...
| pawcio napisał/a: |
| Mam mały problemik z wyświetlaczem AC w zegarach, a mianowicie coraz częściej albo nic nie pokazuje, albo tylko 4 linie w poprzek się świecą, bez pokazania komunikatu, przelutowałem płytkę koło wyświetlacza, ale nie pomogło. Czy jest możliwość jeszcze go naprawić czy wymiana, a jeśli wymiana to czy z innych modeli będzie pasowało... |
Zdemontuj metalową ramkę wyświetacza i obróć elastomer - tą stronę która dotyka LCD obróć w stronę laminatu czyszcząc dokładnie połączenia. Po zamontowaniu ramki z wyświetlaczem dociśnij ją trochę mocniej zawijając języczkami.
pzdr
i nadal problem, prawie nic nie widać, wszystko wyczyszczone spirytusem, i nadal prawie nic nie widać.
| pawcio napisał/a: |
| i nadal problem, prawie nic nie widać, wszystko wyczyszczone spirytusem, i nadal prawie nic nie widać. |
Pozostaje szukać jakiegoś na dawcę organów. Miałem gdzieś 2 zapasowe, ale musiałbyś mi podać wymiary tego LCD.
pzdr
to jeszcze raz rozbiorę zegary i powiem
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych