Elektryka i elektronika » wyświetlacz AC
Odpowiedz do tematu
 wyświetlacz AC
Mam mały problemik z wyświetlaczem AC w zegarach, a mianowicie coraz częściej albo nic nie pokazuje, albo tylko 4 linie w poprzek się świecą, bez pokazania komunikatu, przelutowałem płytkę koło wyświetlacza, ale nie pomogło. Czy jest możliwość jeszcze go naprawić czy wymiana, a jeśli wymiana to czy z innych modeli będzie pasowało...

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: wyświetlacz AC
pawcio napisał/a:
Mam mały problemik z wyświetlaczem AC w zegarach, a mianowicie coraz częściej albo nic nie pokazuje, albo tylko 4 linie w poprzek się świecą, bez pokazania komunikatu, przelutowałem płytkę koło wyświetlacza, ale nie pomogło. Czy jest możliwość jeszcze go naprawić czy wymiana, a jeśli wymiana to czy z innych modeli będzie pasowało...

Zdemontuj metalową ramkę wyświetacza i obróć elastomer - tą stronę która dotyka LCD obróć w stronę laminatu czyszcząc dokładnie połączenia. Po zamontowaniu ramki z wyświetlaczem dociśnij ją trochę mocniej zawijając języczkami.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
i nadal problem, prawie nic nie widać, wszystko wyczyszczone spirytusem, i nadal prawie nic nie widać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
i nadal problem, prawie nic nie widać, wszystko wyczyszczone spirytusem, i nadal prawie nic nie widać.

Pozostaje szukać jakiegoś na dawcę organów. Miałem gdzieś 2 zapasowe, ale musiałbyś mi podać wymiary tego LCD.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to jeszcze raz rozbiorę zegary i powiem :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa