Zawieszenie » [A4 B5 1,6] Zawieszenie
Odpowiedz do tematu
 [A4 B5 1,6] Zawieszenie
nie wiem czy to będzie dobry dział na ten temat. niebawem czeka mnie zmiana amorków bo już tył coraz bardziej siada, gwint na razie nie na moją kieszeń ale zastanawiam się nad czymś takim.
http://allegro.pl/czerwon...3526864323.html
co o tym myślicie, jakości jak się na tym jeździ?? i kolejne pytanie obniżenie 40/40 lub 60/40 w wersji silnikowej 1.6 na początku aukcji a pod koniec pisze że regulacja tyłu jest nawet do 80 jak to mam rozumieć?? czy jest tam taka regulacja ale bardziej niz 40 z tyłu nie opuszcze czy jak??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tą folią z aukcji chcesz okleić amory czy wahacze? :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Tą folią z aukcji chcesz okleić amory czy wahacze? :mrgreen:
sprężyny :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sorki za tą ppmyłkę, nie zobaczyłem że mi się taki link dodał;/ miałem na myśli takie amorki z sprężynami http://allegro.pl/audi-a4...3462984223.html a dziś żucił mi się w oczy taki gwint ale to chyba coś za tanio jest;/ http://allegro.pl/zawiesz...3473693450.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sebero napisał/a:
sorki za tą ppmyłkę, nie zobaczyłem że mi się taki link dodał;/ miałem na myśli takie amorki z sprężynami http://allegro.pl/audi-a4...3462984223.html a dziś żucił mi się w oczy taki gwint ale to chyba coś za tanio jest;/ http://allegro.pl/zawiesz...3473693450.html
gwint jest ok , zakładałem go jednemu koleszce tutaj, do swojej tez bede takie zakładal.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to ciekawe bo obstawiałem patrząć po cenach ze gwinty pow 1200 a tu cena przystepna to moze się nad tym zastanowię ;-)

[ Dodano: Wto 10 Wrz, 2013 20:22 ]
a jak to jest z mocowaniem tego zawieszenia gwintowanego czy trzeba przerabiac jakoś zawieszenie jeśli mam wielowachac/? bo teraz z kuzyn mi coś takiego powiedział i teraz nie wiem o co wgl biega z tym co on mówi/? czy jakieś zmiany się z tym wiązą czy co

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Zawieszenie 

[ IP: 216.73.216.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa