[A3 1,8T 2001r]Problem z poduszkami
Witam
Wiem, jak nasz McAdi lubi posty z problemami technicznymi, więc dokładam swój
Mam zapytanko odnośnie audiczki mojego najlepszego sąsiada.
Ostatnio zapaliła mu się w A3 kontrolka poduszki. Podpiąłem VAG-a i wyskoczył taki błąd:
654 zapalnik napinacza pasa kierowcy n-153 - zbyt duża oporność.
kasuję błąd i po kilku sekundach znów go wywala.
No i pytanie - do wymiany czy coś jeszcze sprawdzić?
Pozdrawiam
Re: A3 1,8T 2001r - problem z poduszkami
| wbruti napisał/a: |
Witam
Wiem, jak nasz McAdi lubi posty z problemami technicznymi, więc dokładam swój
Mam zapytanko odnośnie audiczki mojego najlepszego sąsiada.
Ostatnio zapaliła mu się w A3 kontrolka poduszki. Podpiąłem VAG-a i wyskoczył taki błąd:
654 zapalnik napinacza pasa kierowcy n-153 - zbyt duża oporność.
kasuję błąd i po kilku sekundach znów go wywala.
No i pytanie - do wymiany czy coś jeszcze sprawdzić?
Pozdrawiam |
Zbyt duża oporność oznacza przerwę w obwodzie lub uszkodzenie zapalnika. Tak czy tak trzeba zdemontować tapicerkę słupka i sprawdzić jak wygląda połączenie zapalnika. Kasowanie błędu nic nie da dopóki usterka nie będzie zlikwidowana. System sprawdza stan czujników oraz elementów wykonawczych i melduje o tym błędami.
pzdr
Dzięki Adi za info.
To jeszcze jedno pytanie - mógłbyś sam zerknąć do niej, co się tam porobiło?
Pozdr
| wbruti napisał/a: |
Dzięki Adi za info.
To jeszcze jedno pytanie - mógłbyś sam zerknąć do niej, co się tam porobiło?
Pozdr |
Ależ oczywiście. W czym problem?
pzdr
super. a jak z czasem stoisz w przyszłym tygodniu?
| wbruti napisał/a: |
| super. a jak z czasem stoisz w przyszłym tygodniu? |
Doskonale wiesz, że jak się nie zmuszę, to czasu nigdy nie będzie. Damy radę.
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Doskonale wiesz, że jak się nie zmuszę, to czasu nigdy nie będzie |
no wiem, wiem - zawsze zajęty
Pogadam z koleżką, kiedy on mógłby podjechać do zg to może znajdziesz chwile.
pozdr
| wbruti napisał/a: |
| Adi202 napisał/a: | | Doskonale wiesz, że jak się nie zmuszę, to czasu nigdy nie będzie |
no wiem, wiem - zawsze zajęty
Pogadam z koleżką, kiedy on mógłby podjechać do zg to może znajdziesz chwile.
pozdr |
No problem- tylko daj wcześniej znać.
Adi - dzięki za pomoc.
| wbruti napisał/a: |
| Adi - dzięki za pomoc. |
No nie ma kolego problemu. Przecież wiesz jak jest.
Myślę, że wziął sobie do serca co mu mówiłem.
P.S.
Ciekaw jestem czy wlepa już naklejona.
Noo, trochę się podłamał. Ale tak to jest - nowego auta nie można być do końca pewnym, a co dopiero 8 latka, zwłaszcza po dzwonie. Ale ogólnie ładnie się prezentuje,nie?
PS. a co do pasów - szuka na allegro. W serwisie dostanie szt za 145Eur
pozdr
| wbruti napisał/a: |
Noo, trochę się podłamał. Ale tak to jest - nowego auta nie można być do końca pewnym, a co dopiero 8 latka, zwłaszcza po dzwonie. Ale ogólnie ładnie się prezentuje,nie?
PS. a co do pasów - szuka na allegro. W serwisie dostanie szt za 145Eur
pozdr |
Słusznie. Może mu się uda kupić z tego samego roku.
pzdr