[B4]G³o¶nik w tylnych drzwiach uszkodzony
Jak juz pisa³am w innym temacie nie gral mi prawy g³o¶nik w tylnych drzwiach, dzi¶ w³a¶nie teraz rozebra³am te drzwi i opadly mi rêce... qr** nie ograniam, tam ktos cos masakrycznie narze¼bil
zobaczcie
do tej kostki po prawo do chodzi prad, podpiety na krótko tam inny g³osnik gra
a tak wyglada oryginalny g³osnik, dolutowane jakies czarne kable sterczace w kosmos, dwa zielone obciete i zaklejone zwyk³a ta¶m±, g³osnik oczywiscie nie gra ani ten ma³y syczek co tez jest w drzwiach (od tego syczka wtyczka jest ca³a, byla wpieta w swoje miejscer, ja teraz rozpie³am)
nie wiem co robicbo nie chce mi sie tych drzwi sk³adac jak zjebane jhest, czy jechac po jakies g³osniki, czy cos z tym da sie zrobiv, jak chociaz sprawdzic, czy on sie odezwie i da sie cos zrobic
sory, ze tak post pod postem, ale ODEZWA£ SIE, po zetknieciu tych czarnych sterczacych w kosmos kabli tak
http://www.audi-tech-team...a6-4a-vt619.htm
i to juz z górki, bo go teraz ogarne
powiedzcie tylko, od czego sa te dwa zielone obciete kable zaizolowane ta tasma
| Astaroth napisa³/a: |
powiedzcie tylko, od czego sa te dwa zielone obciete kable zaizolowane ta tasma |
Kto¶ zrobi³ rze¼bê na "krótko". Wytnij chwasty i zaizoluj.
w³a¶nie tak zrobi³am, ze porz±dnie je zaizolowa³am, poskladalam drzwi, specjalnie nimi trzaska³am, wszystko gra, nie przerywa
zosta³ jeszcze jeden problem, na tym g³o¶niku brakuje maskownicy, ca³a membrana jest ods³onieta, z tego co wiem maskownica na takim orgyginalnym g³osniku jest z nim zintegrowana, no i niestety, jakis mêdrzec j± oberwa³, bo dooko³a ta ¶lady po ko³eczkach s± pelne i te zaczepki od maskownicy w niej siedza, nie sa do ruszenia, bo próbowalam, to ca³osc jest, musze dorobic/dobrac teraz jak±s maskownice, dorad¼cie jak±
U¿ywka (szrot) albo co¶ nieoryginalnego ale ju¿ w komplecie 2szt
to bym musia³a z tamtego urywac, az szkoda, a taki siatkowy wciskany poszukac narazie na 13 cm? czy on wejdzie jakos na to taki zwyk³y uniwersalny (cos taki w stylu jak sa pod przednia szyba maskownice) ? bo ta membrana jest delikatna, ktos kopnie, czy pies ³ape wbije i po g³osniku
ps. a jakby ktos z klubowiczów mia³ taki uszkodzony g³o¶nik 13cm, to ja maskownice chetnie przygarne - tak sciagniet± na chama (bo jej nie da siê inaczej, zeby te ko³eczki w g³o¶niku nie zosta³y bo to ca³osc), to j± wtedy przykleje u siebie na jakis mocny klej
Jak sobie przypominam, to te ko³ki maskownicy które przechodz± przez g³o¶nik s± zgrzewane i wystarczy tylko rozwierciæ ³ebki ko³ków i maskownica wyjdzie w ca³o¶ci. Pó¼niej trochê kleju i jest nówka.
mam jeszcze pytanie, od czego jest ta ¶rodkowa wtyczka q g³osniku
nie ma nic w instalacji auta w tych drzwiach co mozna tam wpiac i dlaczego w kostce idacej z drzwi sa tylko kable dwa go g³osnika a we wtyczce g³osnika wiecej kabli, do których nie ma po³aczen w instalacji auta
to nie s± chyba te g³osniki z wbudowqanym wzmacniaczem - mimo ze to Nokia i OOOO
WTF?
¦rodkowe gniazdo jest wolne. W dolnym masz zasilanie do wzmacniacza i wygna³ Audio, górna oczywi¶cie do g³o¶nika wysokotonowego.
muszê Wam napisac, ze nieraz pierdzi mi ten g³o¶nik i nie gra tweeter... trafi³am wczoraj na allegro to:
http://allegro.pl/show_item.php?item=4396148144
ELE s±, no ale te moje w sdrzwiach nokie tez aktywne nie sa, wymienie na te co kupi³am ten jeden, chyba ze beda lepiej gra³y to oba