Elektryka i elektronika » Problem z otwieraniem zamka z pilota...A4 B6
Odpowiedz do tematu
 Problem z otwieraniem zamka z pilota...A4 B6
Witam, mam taki problem w A4 B6...Centralny zamek w ogole nie reaguje na pilota. Natomiast, gdy siedze we wnatrz auta i bawie sie pilotem to wszystko dziala jak nalezy. Gdy wyjde na zewnatrz nie jest juz kolorowo. Brak reakcji zamka na pilota. Pierwsze co zrobilem to wymienilem baterie, ale nic to nie dalo. Centralny dziala po wlozenie kluczyka do zamka, szyby rowniez smigaja...Zna ktos odpowiedz na ta zagadke?Przeszukalem kilka forum i nic nie znalazlem na ten temat...Z gory dzieki...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ugh napisał/a:
Witam, mam taki problem w A4 B6...Centralny zamek w ogole nie reaguje na pilota. Natomiast, gdy siedze we wnatrz auta i bawie sie pilotem to wszystko dziala jak nalezy. Gdy wyjde na zewnatrz nie jest juz kolorowo. Brak reakcji zamka na pilota. Pierwsze co zrobilem to wymienilem baterie, ale nic to nie dalo. Centralny dziala po wlozenie kluczyka do zamka, szyby rowniez smigaja...Zna ktos odpowiedz na ta zagadke?Przeszukalem kilka forum i nic nie znalazlem na ten temat...Z gory dzieki...
sprawdzałeś drugiego piota?
p.s zapraszamy do działu przywitań

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam tylko jeden pilot i kluczyk plastikowy, serwisowy z jakims nr...bodajze od immobilaisera...chce kupic oryginalny kluczyk na allegro i zaprogramowac go do mojego auta....myslisz, ze to winna pilota?patrzac na niego stwierdzam, ze jest troche zmeczony zyciem...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ugh napisał/a:
Mam tylko jeden pilot i kluczyk plastikowy, serwisowy z jakims nr...bodajze od immobilaisera...chce kupic oryginalny kluczyk na allegro i zaprogramowac go do mojego auta....myslisz, ze to winna pilota?patrzac na niego stwierdzam, ze jest troche zmeczony zyciem...
jest to mozliwe,ale dokąd nie będziesz miał drugiego pilota,to nie będziemy mieli 100% pewności

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zaglądnij do modułu komfortu czy nie ma w nim wody i zmierz antenę czy nie ma zwarcia do masy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zaprowadzilem auto do elektryka, zmierzyl zasieg pilota na jakims urzadzeniu i faktycznie pilot mial zimne luty czy cos takiego, cos tam pogrzebal, zasieg pilota sie poprawil z punktu teorytecznego...Niestety...Poprawilo sie jedynie o tyle, ze lapie chociaz przy szybkie za 2 czy 3 razem...Jutro ma zagladnac do anteny...Zobaczymy czy naprawi...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam też mam problem z centralnym:( od czasu jak mi zalało moduł komfortu to nie działa mi otwieranie ani zamykanie z pilota, wymieniłem na nowy identyczny i w dalszym ciągu nie działa, byłem u elektryka żeby właśnie od nowa mi zakodował kluczyki, ale powiedział że jest jeszcze jakiś inny problem ponieważ komputer nie może się połączyć z centralnym, aha powiedział jeszcze że wyskakuje jakiś błąd radia, może mieć to coś wspólnego z centralnym???? Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
BYLLY87 napisał/a:
wyskakuje jakiś błąd radia, może mieć to coś wspólnego z centralnym???? Pozdrawiam
radio nie ma z tym nic wspólnego Jestes pewien,że nowy moduł jest ok? Sprawdzałeś w jakim stanie sa wtyczki?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z pilotem może być wszystko ok, tylko akumulator słaby.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sprawdzałem i nawet sprawdzał mi to elektryk, dzisiaj znów próbowaliśmy się połączyć z tym centralnym i nie można i właśnie ruszałem wtyczkami z tego modułu,popsikaliśmy takim preparatem do elektryki, już nie wiem co jeszcze sprawdzić żeby móc się połączyć z tym centralnym

Postaw piwo autorowi tego posta
 
BYLLY87 napisał/a:
sprawdzałem i nawet sprawdzał mi to elektryk, dzisiaj znów próbowaliśmy się połączyć z tym centralnym i nie można i właśnie ruszałem wtyczkami z tego modułu,popsikaliśmy takim preparatem do elektryki, już nie wiem co jeszcze sprawdzić żeby móc się połączyć z tym centralnym
podłacz i sprawdź inny moduł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
BYLLY87 napisał/a:
dzisiaj znów próbowaliśmy się połączyć z tym centralnym i nie można

Pod jakim adresem próbowaliście się połączyć z centralnym zamkiem 35 czy 46?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiesz co w sumie to nie wiem, ale on ma taki profesjonalny sprzęt, jeszcze mu się nie zdarzyło żeby z czymś się nie udało podłączyć, no chyba że on sam nie wie do końca co się dzieje i jak się do tego podłączyć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Samo posiadanie profesjonalnego sprzętu nie gwarantuje sukcesu. Jeżeli chodzi o C5, to z modułem komfortu połączysz się przez adres 35 czyli centralny zamek.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Borykam sie caly czas z tym samym problemem...Dokupilem drugi kluczyk o tych samych nr co oryginalny, gosc mi to zakodowal, ale zasieg nic sie nie zmienil...to sa dopiero czary...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa