[B4 1.9TD AAZ] Ustawienie pompy wtryskowej
jak powinna byc prawidłowo ustawiona pompa wtryskowa w silniku aaz 1,9 td, jakies dokładne dane bym prosila jeśli można
[ Dodano: Sob 22 Sty, 2011 18:46 ]
0.9 +/-0.02 na czujniku zegarowym , sama znalazłam
Ważna wskazówka
→07.92 R432/-4 = 0,90±0,02
08.92→ R479/-4 = 0,80±0,02
i dopiero teraz to mówisz, jakja juz dawno po ustawianiu, tylko cos więcej mi pali, ale narazie zwalam wine na to, że zima i nie jeżdze w długie trasy