[b3 NG] Pali bezpiecznik
Witam
mam taki problem
auto to Audi 90 2.2 quattro
pali mi bezpiecznik czwarty i zaświeca mi się
→ kontrolka oleju
→ zegarek nie świeci
→ brak oświetlenia kabiny
może mi ktoś pomóc i napisać o co chodzi
Palić ten czwarty bezpiecznik może np. zapalniczka. Mozliwe że nie działa Ci też radio, szyberdach, komputer, jeśli dobrze pamiętam.
Dziękuje przeserdecznie zapalniczka zwarcie robiła teraz wszystko jest oki