Piszę z dwoma zapytaniami.
1. Oringi wtryskiwaczy - na wtrysk są 3. Jakie one mają numery OEM...? Przy okazji, jak zrobić próbę przelewową wtrysków z KE-Jetronic?
2. Olej do skrzyni biegów - książka zaleca GL5. Słyszałem opinię, że GL4 będzie lepszy... Co wybrać ostatecznie?
Auto to oczywiście 100 C3, 2.3 NF '89.
Pozdrawiam.