jakie najlepiej zastosowac hamulce do V8 chodzi o przód
wyrzucam UFo ii interesuje mnie zestaw 312 lub 320 czy jest jakas większa róznoca pomiędzy tymi dwoma zestawami lub czy szukac czegos większego jesli tak to co konkretnie
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[V8 4.2]jakie hamulce 312mm czy 323 mm ???
a8 po lifcie widuje na 16 szczególnie na zimówkach i jakos pasują te 16[/quote]
jeżeli tak to OK...:)
różnica jest, w sile hamowania, w odprowadzeniu i akumulowaniu ciepła czyli odporności temicznej.
też zależy moim skromnym zdaniem co chcesz uzyskać i do czego chcesz użytkować auto.
również rozmiar felg (na przykład zimowych 16' jak niektórzy) trzeba wziąść pod uwagę
czy podejdą
też zależy moim skromnym zdaniem co chcesz uzyskać i do czego chcesz użytkować auto.
również rozmiar felg (na przykład zimowych 16' jak niektórzy) trzeba wziąść pod uwagę
czy podejdą
no chodzi mi o dobre hamulce a felgi i tak mam 16 BBS
dobre to są i UFA
masz 323 - załóż je
masz 312mm - załóż te
większe tarcze nie znaczy lepsze. nie raz wystarczy tylko zadbać o lepszą wentylacje (chłodzenie) i wydajniejsze zaciski
PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi...
masz 323 - załóż je
masz 312mm - załóż te
większe tarcze nie znaczy lepsze. nie raz wystarczy tylko zadbać o lepszą wentylacje (chłodzenie) i wydajniejsze zaciski
PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi...
PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi...[/quote]
a8 po lifcie widuje na 16 szczególnie na zimówkach i jakos pasują te 16
a8 po lifcie widuje na 16 szczególnie na zimówkach i jakos pasują te 16
| rogra napisał/a: |
| PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi... |
a8 po lifcie widuje na 16 szczególnie na zimówkach i jakos pasują te 16[/quote]
jeżeli tak to OK...:)
pierwszy post
Ja mam w mojej V8 tarcze 321 (30mm grubości) z S6 nawiercane, wentylowane, zaciski 2 tłoczkowe z 4 klockami na koło i mam na nich letnie 16" 225/50 a zimowe mam oryginał audi 15" z dystansami 10mm z (i tu się pochwalę) nowymi TOYO 215/60 R15 (dostałem nówki sztuki po 215zł szt miesiąc temu) w oryginalnym rozmiarze dla naszych V8
Ja mam w mojej V8 tarcze 321 (30mm grubości) z S6 nawiercane, wentylowane, zaciski 2 tłoczkowe z 4 klockami na koło i mam na nich letnie 16" 225/50 a zimowe mam oryginał audi 15" z dystansami 10mm z (i tu się pochwalę) nowymi TOYO 215/60 R15 (dostałem nówki sztuki po 215zł szt miesiąc temu) w oryginalnym rozmiarze dla naszych V8Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych