Układ hamulcowy » [V8 4.2]jakie hamulce 312mm czy 323 mm ???
Odpowiedz do tematu
 [V8 4.2]jakie hamulce 312mm czy 323 mm ???
jakie najlepiej zastosowac hamulce do V8 chodzi o przód
wyrzucam UFo ii interesuje mnie zestaw 312 lub 320 czy jest jakas większa róznoca pomiędzy tymi dwoma zestawami lub czy szukac czegos większego jesli tak to co konkretnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
różnica jest, w sile hamowania, w odprowadzeniu i akumulowaniu ciepła czyli odporności temicznej.
też zależy moim skromnym zdaniem co chcesz uzyskać i do czego chcesz użytkować auto.
również rozmiar felg (na przykład zimowych 16' jak niektórzy) trzeba wziąść pod uwagę :) czy podejdą :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no chodzi mi o dobre hamulce a felgi i tak mam 16 BBS

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dobre to są i UFA :)
masz 323 - załóż je :)
masz 312mm - załóż te :D

większe tarcze nie znaczy lepsze. nie raz wystarczy tylko zadbać o lepszą wentylacje (chłodzenie) i wydajniejsze zaciski :)

PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi...[/quote]

a8 po lifcie widuje na 16 szczególnie na zimówkach i jakos pasują te 16

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rogra napisał/a:
PS. przy 323mm wątpie byś założył 16' felgi...


a8 po lifcie widuje na 16 szczególnie na zimówkach i jakos pasują te 16[/quote]

jeżeli tak to OK...:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pierwszy post :) Ja mam w mojej V8 tarcze 321 (30mm grubości) z S6 nawiercane, wentylowane, zaciski 2 tłoczkowe z 4 klockami na koło i mam na nich letnie 16" 225/50 a zimowe mam oryginał audi 15" z dystansami 10mm z (i tu się pochwalę) nowymi TOYO 215/60 R15 (dostałem nówki sztuki po 215zł szt miesiąc temu) w oryginalnym rozmiarze dla naszych V8

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa