Audi a6 2.5 TDI problem z odpalaniem
Witam
Mam taki kłopocik wczoraj autko hulało odpalało za każdym razem bez problemu a dzisiaj w ogóle nie chce odpalić , paliwo jest swiece wymienione nie dawno robiona pompa paliwowa ktoś może mi powiedzieć co jeszcze może być

?
rozrusznik kręci?
spróbuj zdjąć klemę minusową na parę minut i podłącz zobacz czy pomoże. Kiedyś miałem też sytuację z A4 gdzie wjechałem na podwórko i nie mogłem zapalić. Wywaliło mi jakiś komunikat którego teraz nie pamiętam. Po zresetowaniu pomogło
jesli masz mozliwość to podłącz auto pod kompa, myślę,że to wyjaśni w czym jest problem.