[Audi A6 1996] Numer VIN pojazdu - sposób wybicia
Mam pytanie do państwa czy kiedykolwiek Audi A6 1996 rok miał numery nadwozia wybite w dwóch rzędach w pierwszej linii 9 liczb pod spodem reszta
Audi zostało sprowadzone z Anglii
Jeżeli ktoś wie to do kogo zadzwonić żeby się tego dowiedzieć proszę o nr. tel
Re: Zapytanie co do nadwozia
| kalinomad napisał/a: |
Mam pytanie do państwa czy kiedykolwiek Audi A6 1996 rok miał numery nadwozia wybite w dwóch rzędach w pierwszej linii 9 liczb pod spodem reszta
Audi zostało sprowadzone z Anglii
Jeżeli ktoś wie to do kogo zadzwonić żeby się tego dowiedzieć proszę o nr. tel |
Na pewno nie jest to fabryczne dzieło. Do takich nie spraw powinien być dołączony jakikolwiek dokument stwierdzający legalność takiego nabicia VINu. Te Audi ma teraz kierę po lewej stronie?
Re: Zapytanie co do nadwozia
tak Audi ma już przełożoną kierownicę 2 lata nie miałem problemu z badaniem technicznym teraz przyczepili się do tego że jest wybity numer w dwóch rzędach a z tego co słyszałem był taki wypust audi,
A czy to może być związane z przełożeniem kierownicy?
Re: Zapytanie co do nadwozia
| kalinomad napisał/a: |
| teraz przyczepili się do tego że jest wybity numer w dwóch rzędach a z tego co słyszałem był taki wypust audi, |
Nie dziwię się, że mają wątpliwości ponieważ nr VIN był, jest i będzie zawsze bity w jednym rzędzie.
Jeżeli auto sprowadzone było z Anglii, a teraz ma kierownicę po lewej stronie, to jest to oczywiste, że grodź na której jest wybity VIN nie jest oryginalna i numer VIN klepany był w gdzieś.... w garażu.
Jedyne co teraz możesz zrobić (legalnie), to zgłosić się do rzeczoznawcy aby wyXsował Ci obecny VIN i nabił nr rejestracyjny samochodu, ponieważ VINu nie może nabić. Dostaniesz do tego papier i będziesz mieć spokój. Jedynym problemem jest wówczas sprzedaż takiego auta - wątpię aby ktoś był zainteresowany takim pojazdem. Można też inaczej, ale nie jest to już tak do końca zgodne z prawem.
pzdr
| Adi202 napisał/a: |
| Na pewno nie jest to fabryczne dzieło. Do takich nie spraw powinien być dołączony jakikolwiek dokument stwierdzający legalność takiego nabicia VINu |
Popieram Adi202. Razem spotkaliśmy się z podobnym przypadkiem tylko numery były nabite przy prawym kielichu, ale ten fakt był odnotowany w brifie