Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Audi A4 b6 - drgania na kierownicy
Odpowiedz do tematu
 Audi A4 b6 - drgania na kierownicy
Witam.

Jakieś 3 tygodnie temu założyłem felgi 17"

Felgi nowe zamienniki zamówione na allegro wzór od s-line, do tego opony nowe Bridgestone 235/45.

Pierścienie centrują (plastikowe) które były dołączone do felg również zostały założone

Mój problem polega na tym, że przy prędkościach 120 km/h, 140 km/h, 160 km/h, 180 km/h oraz 200 km/h występują niewielkie drgania na kierownicy, do 110 km/h one nie występują tak samo przy 130 km/h, 150 km/h, 170 km/h, 190 km/h ich nie ma.. Proszę o pomoc co mogę z tym problemem zrobić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4 b6 - drgania na kierownicy
tentypgdoch napisał/a:
Proszę o pomoc co mogę z tym problemem zrobić.

Wymienić opony lub ewentualnie pojechać na specjalne wyważenie opony pod obciążeniem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Wymienić opony lub ewentualnie pojechać na specjalne wyważenie opony pod obciążeniem.


Wymienić? Za komplet opon zapłaciłem 1800 zł więc co ja teraz z tym zrobię ? A może być to spowodowane pierścieniami centrującymi ? Bo widziałem też , że zakładają aluminiowe, a te są plastikowe..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Za tę kwotę kupiłeś pewnie nowe z gwarancją. Pojedź do kogoś kto posiada wyważarkę z tzw testem drogowym. Jeżeli okaże się, że jest to wina opon, to z takim wydrukiem masz prawo do wymiany opon .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ,

Mam Audi A4 B8 , nowe felgi (17'' zamiennik z allegro z S-ki ) , nowe oponki i ten sam problem , jak sobie poradziles ? okazalo sie ze to byly opony czy jednak felgi ?

Pozdrawiam,
Maciek

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa