Witam. Od tygodnia jedna z moich audi 1.9 tdi awx ma dziwne objawy mianowicie na pierwszym biegu nie załącza się turbina, ciężko ruszyć ze skrzyżowania ale już jak wpije się dwójkę czy wyższe biegi turbina ciągnie bez problemu. ale zdąża się ze i na dwójce nie ciągnie. brak błędów na komputerze jedynie, gdzieś brakuje komunikacji sterownika silnia z can( cokolwiek to jest)
mechanik przegrzebał vaga i stwierdził że brak komunikacji na drodze do liczników. Kable sprawdzone, nie przetarte ani przegryzione. Nie cały rok temu wymienione pompo wtryskiwacze, szklanki na zaworach, wałek rozrządu, pompa paliwa, poduszka pod silnikiem na oryginalną. Na turbinie nie ma wyczuwalnych luzów, nawet nie kopci. POMOCY!!!