Car Audio » [Audi A4 B6 2004 r. Avant] wymiana wzmacniacza i subwoofera
Odpowiedz do tematu
 [Audi A4 B6 2004 r. Avant] wymiana wzmacniacza i subwoofera
Cześć.
Pewnie zostane szybko stąd przegoniony, ale warto spróbować.
Ogólnie to jestem bardzo początkujący w całej dziedzinie motoryzacji, ale kilka miesięcy temu kupiłem wspomnianą w temacie A4 i zakochałem się w tym samochodzie.
Jednak żeby było już całkiem po mojej myśli, chciałbym wymienić wzmacniacz i zamienić subwoofer na skrzynie basową/tubę. W aucie mam standardowe dla tego modelu radio, głośniki itp. Mój budżet wynosi +/- 600zł.
Jednak co do wyboru wzmacniacza i skrzyni to sam może jakoś sobie poradzę, chyba że ktoś ma jakąś propozycje to byłbym bardzo wdzięczny.

Przechodząc do sedna sprawy.
Chciałbym pójść po najmniejszej linii oporu i bez szczegółowego wgłębiania się w tematykę CarAudio osiągnąć cel, jednak nie wiem czy jest to możliwe, stąd też moje bardzo początkujące pytania:
- Czy jak już zakupię wzmacniacz, to wystarczy wypiąć ten standardowy i podpiąć na jego miejsce nowy? Czy potrzebne są jakieś nowe kable itp. itd.
- Czy podpięcie standardowego radia i głośników pod nowy wzmacniacz sprawi jakieś problemy?
- Czy jest w ogóle sens takiego zakupu? ( mam tu na myśli niewielki budżet i efekty które mogę uzyskać )

i na koniec, jeśli istnieje rozwiązanie mojego problemu bez dużych komplikacji, prosiłbym o jakiś link czy opis jak taką skrzynie umieszcza się bezpiecznie w bagażniku

dziękuje i pozdrawiam ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [Audi A4 B6 2004 r. Avant] wymiana wzmacniacza i subwoof
laik napisał/a:
Cześć.
Pewnie zostane szybko stąd przegoniony, ale warto spróbować.
Ogólnie to jestem bardzo początkujący w całej dziedzinie motoryzacji, ale kilka miesięcy temu kupiłem wspomnianą w temacie A4 i zakochałem się w tym samochodzie.
Jednak żeby było już całkiem po mojej myśli, chciałbym wymienić wzmacniacz i zamienić subwoofer na skrzynie basową/tubę. W aucie mam standardowe dla tego modelu radio, głośniki itp. Mój budżet wynosi +/- 600zł.
Jednak co do wyboru wzmacniacza i skrzyni to sam może jakoś sobie poradzę, chyba że ktoś ma jakąś propozycje to byłbym bardzo wdzięczny.

Przechodząc do sedna sprawy.
Chciałbym pójść po najmniejszej linii oporu i bez szczegółowego wgłębiania się w tematykę CarAudio osiągnąć cel, jednak nie wiem czy jest to możliwe, stąd też moje bardzo początkujące pytania:
- Czy jak już zakupię wzmacniacz, to wystarczy wypiąć ten standardowy i podpiąć na jego miejsce nowy? Czy potrzebne są jakieś nowe kable itp. itd.
- Czy podpięcie standardowego radia i głośników pod nowy wzmacniacz sprawi jakieś problemy?
- Czy jest w ogóle sens takiego zakupu? ( mam tu na myśli niewielki budżet i efekty które mogę uzyskać )

i na koniec, jeśli istnieje rozwiązanie mojego problemu bez dużych komplikacji, prosiłbym o jakiś link czy opis jak taką skrzynie umieszcza się bezpiecznie w bagażniku

dziękuje i pozdrawiam ;)
przegoniony nie zostaniesz,choc lubimy kiedy pierwszy post to powitanie w odpowiednim dziale, tak z szacunku... co do Twojego pomysłu to jeśli chcesz cieszyć się czystym brzmieniem muzyki to pozostań przy tym co masz, jesli natomiast interesuje Cie "jeb*ij basem synu" to zmień radio, podepnij do niego obecne głosniki, zainstaluj wzmacniacz i do niego podepnij tube. Bedzie basu,że az caly przystanek PKSu bedzie się telepać...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa