Car Audio » audi a4 b5 1996 2.6 v6 czy jest system bose
Odpowiedz do tematu
 audi a4 b5 1996 2.6 v6 czy jest system bose
Witam, chciał bym się dowiedzieć czy w moim audi jest system bose i jak go podłączyć pod zwykłe radio. Audi a4 b5 2.6 v6 avant. dodam również dwa zdjęcia z kablami od auta oraz od radia prosił bym o pomoc.



Postaw piwo autorowi tego posta
 
wygąda na to,że jest, na poczatek pasowało by doprowadzić te instalację do stanu pierwotnego, nastepnie zakupić adapter, było już o tym 123654789 milionów razy pisane na forum, jeśli jednak nie zalezy Ci na łupaniu a dobrym dźwięku to zakup oryginalnego Concerta i bez adaptera bedzie miodzio ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem to wszystko tylko mam problem z podłączeniem tych kabli do pierwotnego wzoru. bo jak wiadomo te kable co teraz są wchodzą do radia od razu. jest jedna kość iso i czy ma być tylko jedna ? brakuje kabli bo reszta idzie pod żółtą kość

Postaw piwo autorowi tego posta
 
baron103 napisał/a:
Rozumiem to wszystko tylko mam problem z podłączeniem tych kabli do pierwotnego wzoru. bo jak wiadomo te kable co teraz są wchodzą do radia od razu. jest jedna kość iso i czy ma być tylko jedna ? brakuje kabli bo reszta idzie pod żółtą kość
w BOSE nie ma brazowej kostki iso pod którą podłaczasz glośniki w radiu, dlatego potrzebny Ci będzie adapter

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli teraz trzeba tylko zolta kosc ppdlaczyc zgodnie z kablami podlaczyc radio concert i wszystko bedzie grac ?
Pytanko jeszcze czy radio concert moze byc zwykle czy musi byc z tym bose ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
baron103 napisał/a:
Czyli teraz trzeba tylko zolta kosc ppdlaczyc zgodnie z kablami podlaczyc radio concert i wszystko bedzie grac ?
Pytanko jeszcze czy radio concert moze byc zwykle czy musi byc z tym bose ?
wystarczy zwykly concert. System Bose uaktywnisz zmieniając kodowanie, najlepiej poszukaj Concrt Plus gdyż nie bedziesz się borykał w przyszłośc z potencjometrem głośności.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jak to przekodowac bo nie umiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
baron103 napisał/a:
A jak to przekodowac bo nie umiem

Do tego będziesz potrzebować interfejs diagnostyczny i laptoka. Jeżeli podłączysz Concerta zakodowanego pod zwykły system, to również będzie grać, ale z gorszą jakością.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tym kodowaniu jest kilka opcji ze caly zestaw jest aktywny, lub tylko tyl.bede kupowal z tym bose i czy jak bedzie zaprogramowany tylko na tyl to bedzie chodzic dobrze i czy w ogole bedzie chodzic ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bose, to aktywny przód oraz tył i nie można tego inaczej zakodować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak duża różnica jest w dźwięku gdy założę zwykłego concerta i ile kosztuje przekodowanie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
baron103 napisał/a:
ile kosztuje przekodowanie

O to musiałbyś się spytać w jakimś pobliskim warsztacie diagnostycznym - każdy ma inne ceny. Co do jakości dźwięku przy kodowaniu radia na zwykły system, to gra głośniej i przy tym sygnał jest trochę przesterowany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiec lepiej kupic od razu radio z systemem bose ? Bo zwyklego koncerta nie oplaca sie wkladac z tego co mowicie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
baron103 napisał/a:
Wiec lepiej kupic od razu radio z systemem bose ? Bo zwyklego koncerta nie oplaca sie wkladac z tego co mowicie

Czytaj ze zrozumieniem. Jest tylko jeden typ radia Audi Concert. Jeżeli wcześniej grał na standardowym nagłośnieniu, to wystarczy mu przeprowadzić tzw "kodowanie" i już będzie współpracował z systemem Bose. Powiedzmy, że uda ci się kupić taki model który oryginalnie grał z Bose, to wówczas odpada operacja kodowania.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa