Witam,
Zakupiłem audi a3 96 r. Mam radio nie oryginalne które było razem z autem.Mam problem gdy go włączam piszę Welcome, ale później żaden napis się nie wyświetla, radio ma pilot lecz z niego tez nic nie wchodzi. Gdy podłączyłem pendrive na wyświetlaczu włączyło się USB Div czy jakoś tak i zaczęła grac muzyka lecz nie dało się ani przesunąć piosenki ani pogłosie, muzyka grała tylko na przednich głośnika. Mam kilka pytań:
1. Czy radio jest popsute lub za słabe i nie może uciągnąć?
2. Czytałem że należy adapter dokupić by działały tyle głośniki i Subwoofer
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[Audi A3]Problem z radiem
wszystko wskazuje na usterke radia. Co do tylnych głosników to jak najbrdziej adapter będzie Ci potrzebny
Czyli muszę kupić jakieś nowe radio. A co do adaptera to coś takiego:
http://allegro.pl/audi-a3...3038308559.html
Czy wystarczy to:
http://allegro.pl/kostka-...3035441154.html
?
http://allegro.pl/audi-a3...3038308559.html
Czy wystarczy to:
http://allegro.pl/kostka-...3035441154.html
?
osobiscie polecałbym Ci oryginalnego Concerta, bedziesz bardziej zadowolony z jakości dźwięku, no i ni potrzebujesz do niego żadnych adapterów
oryginalny kosztuje średnio 400 zł, i dodatkowo nie ma wejścia na USB itp
bo Ty patrzysz na Concert II (cd) kasetoweo Concerta kupisz spokojnie za 150-200zł do tego zapodasz zmieniarkę i uwierz mi będziesz zadowolony, gdyż podczas dowolnego utworu będziesz słyszał jak perkusista przytupuje nogą
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych